REKLAMI GEÇ

Denizli’nin en büyük festivali geliyor

Denizli’nin en büyük festivali geliyor

Denizli Büyükşehir Belediyesi, 3 gün sürecek dev bir festivale imza atıyor. Ege’nin en büyük parkı Ak Vadi’de düzenlenecek festivalde Gripin, Koray Avcı ve Grup Seksendört sahne alacak. Konserler, dev oyun parkı, tiyatro, halk dansları ve animasyon gösterilerinin yapılacağı Ak Vadi Festivali, 22-23-24 Eylül’de gerçekleştirilecek. Gündüz 13.00’de başlayacak ve birçok stantın açılıp etkinliklerin düzenleneceği festival gece yarısına kadar sürecek.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 20 Eylül 2017 Çarşamba, 13:55

Denizli Büyükşehir Belediyesinin bu yıl ilkini düzenleyeceği Ak Vadi Festivali ile dev bir organizasyona imza atıyor. Ege’nin en büyük parkı Ak Vadi’de düzenlenecek festivalde Türkiye’nin ünlü sanatçıları yer alacak. Gripin, Koray Avcı ve Grup Seksendört’ün sahne alacağı konserler düzenleyecek Denizli Büyükşehir Belediyesi, festival alanına dev oyun parkı kuracak. Özellikle çocukların gönüllerince eğleneceği festivalde ayrıca tiyatro, halk dansları ve animasyon gösterileri yapılacak. Ücretsiz ikramların da düzenleneceği Ak Vadi Festivali, 22-23-24 Eylül’de yapılacak. Konserler, dev oyun parkı, tiyatro, halk dansları ve animasyon gösterilerinin yapılacağı Ak Vadi Festivali, 22-23-24 Eylül’de gerçekleştirilecek.

ÜCRETSİZ SERVİSLER KALKACAK
Gündüz 13.00’de başlayacak ve birçok stantın açılıp etkinliklerin düzenleneceği festival gece yarısına kadar sürecek. Üç gün sürecek festivalde 22 Eylül Cuma günü Gripin, 23 Eylül Cumartesi günü Koray Avcı ve 24 Eylül Pazar günü ise Grup Seksendört sahne alacak. Üç gün sürecek dev bir festivale imza atan Denizli Büyükşehir Belediyesi organizasyonla ilgili tüm tedbirleri alırken, Ak Vadi Parkı’na ulaşım için 2 ayrı noktadan ücretsiz servis kaldıracak. 15 Temmuz Delikliçınar Şehitler Meydanı ve Denizli Polis Evi karşısından kalkacak servisler saat 13.00’den itibaren hizmet verecek. Servisler gece sonunda yine Ak Vadi Parkı’ndan kalkış noktalarına hareket edecek.

AK VADİ FESTİVALİ GELENEKSELLEŞECEK
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Ege Bölgesi’nin en büyük parkı Ak Vadi’de bu yıl ilk kez düzenleyecekleri Ak Vadi Festivali’nin gelenekselleşeceğini müjdeledi. Tüm hemşehrilerimi cuma gününden itibaren Ak Vadi Parkı’na beklediğini kaydeden Başkan Osman Zolan, “Denizli Büyükşehir Belediyesi olarak önemli bir etkinliğe daha imza atıyoruz. Bu Denizli’nin en büyük festivali olacak. Toplam 3 gün sürecek festivalimizde konserlerin yanı sıra dev oyun parkı, tiyatro gösterileri, animasyonlar, ikramlarımız olacak” dedi.

“GENÇLER BİZİM GELECEĞİMİZ”
Belediyelerin görevinin sadece alt yapı, üst yapı, parklar gibi klasik belediyecilik hizmetleri olmadığına dikkati çeken Başkan Osman Zolan, “Belediyelerin fiziki yatırımlar kadar şehirdeki sosyal yaşantıya da hareketlilik katması gerektiğini düşünüyorum. Bu sebeple gerçekleştirdiğimiz sanatsal ve kültürel etkinliklere dev bir organizasyonla daha devam ediyoruz” dedi. Konser konusunda özellikle gençlerden çok talep aldıklarını anlatan Başkan Zolan, “Özellikle gençlerimize unutamayacakları bir festival yaşatmak istiyoruz. Gençler bizim geleceğimiz. Biz her zaman onların yanında olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
14 Temmuz 2024 Pazar 22 38Sıcak
15 Temmuz 2024 Pazartesi 24 39Sıcak
16 Temmuz 2024 Salı 25 40Sıcak
17 Temmuz 2024 Çarşamba 25 41Sıcak
18 Temmuz 2024 Perşembe 25 41Sıcak