REKLAMI GEÇ

Denizli’ye şehir akvaryumu

Denizli’ye şehir akvaryumu

Önümüzdeki dönemde Denizli’de 222 dev projeyi hayata geçirmek için kolları sıvadıklarını belirten AK Parti Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Osman Zolan, bu projelerden birinin de Şehir Akvaryumu olduğunu söyledi.

/ DENİZLİHABER / 6 Mart 2014 Perşembe, 12:00

2004 yılından bu yana hayata geçirdikleri irili ufaklı binlerce proje ile Denizli’yi büyük bir köy görünümünden çıkarıp, bir dünya kenti haline getirdiklerini dile getiren AK Parti Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Osman Zolan, “Geride bıraktığımız 10 yıllık süreçte tüm hizmet destanları yazarak tüm Türkiye’ye örnek olduk. 10 yıl öncesine kadar Denizlimiz çevre illere hatta ilçelere özenirken, bugün Türkiye’deki pek çok il Denizlimiz’e imrenir hale geldi. Hiç kuşkusuz bu destanları hemşehrilemizle birlik olarak, el ele, gönül gönüle vererek yazdık. Hizmet destanımız önümüzdeki dönemde de yine hemşehrilerimizle birlikte devam edecek” dedi.

“Şehir Akvaryumu ile Denizlimiz Farklı Bir Boyuta Geçecek”
Denizli’nin bugünkü geldiği noktanın 10 yıl öncesiyle kıyaslanamayacak seviyede olduğunun altını çizen Osman Zolan, “Denizlimiz vizyon kent oldu, örnek kent oldu, nihayetinde bir dünya kenti oldu. Ancak yeter mi, yetmez. Bizim hedeflerimiz de hayallerimiz de çok büyük. Çünkü büyükşehir demek, büyük hizmetler demek. Biz de bu doğrultuda Denizlimiz için önümüzdeki döneme yönelik olarak 222 dev proje hazırladık” şeklinde konuştu.
Bu projelerden birinin de Şehir Akvaryumu olduğunu ifade eden Osman Zolan, “Şehir Akvaryumu projemizi kent merkezinde hayata geçireceğiz. Bu projemiz, Denizlimiz’in ve Belediyemizin artık kabuğunu kırdığının bir göstergesi olacak. Denizlimiz, önümüzdeki dönemde klasik ve sosyal belediyecilik projelerinin dışında, pek çok modern proje ile gurur duyan bir kent haline gelecek” dedi.

ic

“Denizli’ye Bambaşka Bir Dünya Gelecek”
Hayata geçirecekleri Şehir Akvaryumu projesinin her yönüyle modern ve ilgi çekici bir proje olduğunu vurgulayan AK Parti Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Osman Zolan, Şehir Akvaryumu projesinin yalnızca görsel yönüyle öne çıkan bir proje olmadığını belirterek, sözlerini şöyle tamamladı: “Şehir Akvaryumu projemiz görsel zenginliği ve modernliği kadar, hemşehrilerimizin sosyal yaşamlarına ve turizme sağlayacağı katkı ile de öne çıkan bir proje. Bu proje ile Denizlimiz yılın 365 günü yaşayan bir kent haline gelecek. Özellikle çocuklarımız ve gençlerimiz farklı bir ortamda vakit geçirme imkanı bulabilecekler. Binlerce balık ve su canlısı türünü içinde barındıracak bu eşsiz mekan sayesinde çocuklarımız doğaya farklı bir pencereden bakabilecekler. Geniş bir alanda hayata geçirilecek Şehir Akvaryumu’nda kafe, restoran, dinlenme alanları gibi akla gelebilecek her türlü sosyal donatı bulunacak. Denizlimiz, Türkiye’nin en büyük şehir akvaryumlarından birine sahip olacak”.

Yorumlar

turan   -  Bağlantı 6 Mart 2014, 17:33

bu adama oy verilmezde kime verilir helal sana başkan

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
12 Temmuz 2024 Cuma 24 39Parçalı Bulutlu
13 Temmuz 2024 Cumartesi 24 39Gökgürültülü Sağanak Yağışlı
14 Temmuz 2024 Pazar 24 38Sıcak
15 Temmuz 2024 Pazartesi 25 39Sıcak
16 Temmuz 2024 Salı 25 40Sıcak