REKLAMI GEÇ

Doğuş Müzik’ten bir albüm daha…

Doğuş Müzik’ten bir albüm daha…

Doğuş Müzik Yapımcılık, yepyeni bir albüme daha imza attı. Genç sanatçı Yakup Ağırdaş’ın ‘Aşk Uğruna’ adlı albümünün tanıtımı düzenlenen bir basın toplantısı ile yapıldı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 19 Eylül 2018 Çarşamba, 09:26

Denizli Gazeteciler Cemiyeti Toplantı Salonu’nda yapılan tanıtım toplantısındakonuşan Doğuş Müzik’in sahibi İskender Doğan, “Kar amacı gütmeden genç sanatçıları müzik dünyasına kazandırmaya devam ediyoruz. Denizli’de yerel sanatçılara daha fazla önem ve destek verilmeli” dedi.

‘Maliyetine albüm çıkarıyoruz’

Toplantıda konuşan Doğuş Müzik Yapımcılık sahibi İskender Doğan, ”Bugün bir albüm yapmak çok masraflı bir şey. Biz bu yüksek piyasada sanatçı arkadaşlarımıza maliyetine albüm hazırlıyoruz. Tüm Ege Bölgesi’nde sanatçılarımıza albüm yapıyoruz. Bizim daha önce çalıştığımız arkadaşlar bugün TRT’de, Flash TV’de yer alıyor. Doğuş Müzik Yapımcılık Denizli’de genç yetenekleri bulma adına büyük şans. Yakında diziler ve film sektöründe de yer alacağız” diye konuştu.

Telif Hakkına tepki gösterdi

İskender Doğan, yaptıkları albümlerin tüm yayıncı kuruluşlar tarafından yayınlanabileceğini belirtti. Doğuş Müzik Yapımcılık olarak telif hakkına karşı olduklarını belirten Doğan, ”Sanatçı parasını konserlerden, festivallerden kazanmalı biz telif hakkı peşinde koşulmasını yanlış buluyoruz.” dedi.

Belediye Başkanlarına Seslendi

Denizli’de çok sayıda sanatçı olduğunun altını çizen İskender Doğan,” Tüm sanatçılarımıza sesleniyorum gelin albümlerinizi çıkaralım. Çünkü albüm sanatçının kimliğidir. Burada belediye başkanlarımıza da çağrıda bulunmak istiyorum. Denizli’de yapılan konserlerde yerel sanatçılarımızı değerlendirelim. İstanbul’dan uçuk kaçık fiyatlara sanatçı getirmeyelim. Arkadaşlarımızın önünü açmak istiyorsak bunu yapmalıyız ”diye konuştu.

Sanatçı Yakup Ağırdaş toplantıda albümün yapımında, emeği geçen Doğuş Müzik Yapımcılık ve İskender Doğan’a, Genel Yayın Yönetmeni Erol Çitçi, İmaj Maker Pınar Yurtseven, aranjör  Onur Tülü’ye teşekkür etti. Ağırdaş’ın albümünde 11 şarkı bulunuyor. Bu şarkılar Aşk Uğruna, Çekim Yasası, Hatırla Bir Tebessüm Var, Aşkı Şimdi Yaşa Kalbimde Yaradan Var, Özüne Dön, İnan, Niyet, Gülen Gözleriyle Aşka, Aşkım Özledim Seni Ben, Aşk Var, Uyan.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
15 Haziran 2024 Cumartesi 21 37Sıcak
16 Haziran 2024 Pazar 19 38Sıcak
17 Haziran 2024 Pazartesi 21 39Sıcak
18 Haziran 2024 Salı 22 40Gökgürültülü Sağanak Yağışlı
19 Haziran 2024 Çarşamba 23 37Gökgürültülü Sağanak Yağışlı