REKLAMI GEÇ

DOKTOR ÇİFTTEN İLGİNÇ DAVETİYE

DOKTOR ÇİFTTEN İLGİNÇ DAVETİYE

Evlilik hazırlığı yapan iki doktor, düğün davetiyelerini ilaç kutusu şeklinde hazırladı. Malatya’da doktorluk yapan Ceyhun Erdem ve Özge Erdoğmuş, sevenlerini Denizli’de hafta sonunda yapılacak düğünlerine, ‘Evleniyoruz Biz’ ADINI verdikleri ilaç kutusu ve prospektüs şeklindeki davetiyeyle çağırdı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 26 Eylül 2014 Cuma, 11:41

Osman Nuri BOYACI/DENİZLİ, (DHA)
Malatya’da İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi’nde görev yapan Acil Tıp doktoru Özge Erdoğmuş (28) ile Genel Cerrahi Asistanı Ceyhun Erdem (28), 5 yıl süren arkadaşlıkları sonunda evlenmeye karar verdi. Denizlili gelin Özge Erdoğmuş ve Osmaniyeli damat Ceyhun Erdem, düğünlerini farklı kılmak için ilginç bir davetiye hazırladı. Acil Tıp doktoru Özge Erdoğmuş, müstakbel eşinin de yardımıyla mesleklerine uygun olarak ilaç kutusu şeklinde davetiye hazırladı. İki doktorun ‘Evleniyoruz Biz’ ismini verdikleri ilaç kutusu şeklindeki davetiye, içindeki prospektüsüyle birlikte 500 davetliye gönderildi.

ic‘MUTLULUK TEDAVİSİNDE 3 DRAJE’
İlaç kutusu şeklindeki davetiyenin kutusunda ‘Mutluluk tedavisinde 3 draje’ ifadesi kullanılırken, düğün tarihi, salon yeri ve davetlinin isim bilgileri de yer aldı. İlginç davetiyenin prospektüsünde ise, ‘Bileşimi: sevgi, saygı, yardımcı maddeler, endikasyonları: huzur ve mutluluk verici olarak kullanılır, aşk sahiplerinin ömürlerince birbirinin ömürlerinde kalmalarında yardımcı olunur, kullanım şekli: her gün bir draje, yan etkileri: aşırı mutluluk ve bağımlılık yapar, kontendikasyonları: sevgi ve aşka inanmayanlar kullanmamalıdır’ cümlelerine yer verildi.

AMBULANSTA FOTOĞRAF ÇEKİLDİLER
Cumartesi günü Denizli’de Şırıltı Düğün Salonu’nda, 10 Ekim’de de Osmaniye’de yapılacak düğünlerle dünyaevine girecek çift, albüm çekimlerini de meslekleriyle ilgili yerlerde yaptı. Denizli’de özel bir sağlık merkezine giden çift, gelin ve damatlıkla ambulansta, steteskopla albüm fotoğraflarını çektie beğeniyor. Umarım bir ömür boyu rdi. Beş yıllık arkadaşlıklarının bir ömür beraberliğe dönüşeceğini söyleyen Özge Erdoğmuş, “Evlenmeye karar verince, ilginç bir davetiye hazırlamak istedim. Mesleğimizle ilgili olsun istedim. Ceyhun ve arkadaşlarımın da desteğiyle ilaç kutusu şeklinde bir davetiye hazırladık. Davetiyeyi alanlar çok şaşırıyor vmutlu oluruz” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
20 Temmuz 2024 Cumartesi 27 41Sıcak
21 Temmuz 2024 Pazar 25 42Sıcak
22 Temmuz 2024 Pazartesi 27 42Sıcak
23 Temmuz 2024 Salı 26 41Sıcak
24 Temmuz 2024 Çarşamba 25 39Sıcak