REKLAMI GEÇ

Duacılı İstedi, İpek Söz Verdi!

Duacılı İstedi, İpek Söz Verdi!

Çalışmalarına ara vermeden devam eden MHP Büyükşehir Adayı Ali İpek, Sarayköy’de vatandaşlarla buluştu.

/ DENİZLİHABER / 4 Şubat 2014 Salı, 12:43

İlçe ziyaretleri kapsamında Sarayköy’ün kapanan belde belediyelerinden olan Duacılı’yı ziyaret eden MHP Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ali İpek, vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaştı.

Özellikle Sarayköylü çiftçiler yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi verip, MHP Büyükşehir Adayı İpek’e sorular yönlendirirken, bugüne kadar kendilerine verilen hiçbir sözün yerine getirilmemesinden şikayet ettiler.

Pazar yerlerinde kendilerine ayrılan dar alanlardan, ürün satışlarındaki kotaya, halde yaşadıkları sorunlardan Duacılı içindeki yol sorunlarına kadar kendisine gelen soruları yanıtlayan İpek, “Siz hiç merak etmeyin. Biz bu yola boşuna çıkmadık. Biz bu yola baş koyduk, hizmet etmek için yola çıktık. Sorunlarınızı tek tek dile getirdiniz. Bu sorunların hiç birisi çözülmeyecek sorunlar değil. Sarayköy’ün hiçbir mahallesinde alt yapı sorunu kalmayacak. Daha çağdaş, daha modern bir ilçe yaşantısı olacak. Biz önce sizin yaşam kalitenizi yükselterek, ilçenizi daha yaşanabilir bir yer haline getireceğiz. Çiftçilerimizde hiç merak etmesinler. Onların sorunlarını da çok iyi biliyoruz. Bu konuyla ilgili de yapacaklarımız olacak. Ancak şunu sakın unutmayın. Bu seçimlerin atmosferi ve önemi çok farklı. Bu nedenle ülkenin geleceği, birliği, bütünlüğü için, kentiniz için, aileniz ve geleceğiniz için oturup düşünün. Ya yola aynı şekilde devam edip sıkıntılarınızı katlayın ya da geleceğinizi kurtarın” dedi.

Ali İpek konuşmasının sonunda ise vatandaşlara seslenerek, “Sarayköylü kardeşlerim hiç merak etmesin. Burası en kısa zamanda sizin de beklediğinizin ötesinde bir yerleşim bölgesi olacak. Hem turist gelecek, hem çiftçinin yüzü gülecek. Sarayköylü hak ettiği yaşam standartlarını görecek. Size söz veriyorum sorunlarınız artık tarihe gömülecek” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
27 Mayıs 2024 Pazartesi 13 25Gökgürültülü Sağanak Yağışlı
28 Mayıs 2024 Salı 15 28Parçalı Bulutlu
29 Mayıs 2024 Çarşamba 17 29Parçalı Bulutlu
30 Mayıs 2024 Perşembe 15 29Parçalı Bulutlu
31 Mayıs 2024 Cuma 15 31Az Bulutlu