REKLAMI GEÇ

El Emeği Pazarı yeni yönetimini belirledi

El Emeği Pazarı yeni yönetimini belirledi

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi El Emeği Pazarı Genel Seçimi 22 kadın üyenin katılımı ile gerçekleşti. El Emeği Pazarı Başkanlığı görevine yeniden Meral Özeker seçildi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 13 Ocak 2015 Salı, 15:42

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi El Emeği Pazarı Genel Seçimi 22 kadın üyenin katılımı ile gerçekleşti. Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Eğitim Salonu’nda gerçekleştirilen seçim, Kent Konseyi Genel Sekreteri Baran Akın’ın açılış konuşması ile başladı.

Kadın Meclisi Başkanı Bilsen Özen ve El Emeği Pazarı Başkanı Meral Özeker’in konuşmaları ile devam eden programın ardından oylamaya geçildi. El Emeği Pazarı Başkanlığı görevine Meral Özeker tek aday olarak talip oldu. Özeker seçimin ardından yeniden göreve getirildi. Başkanlık seçiminin ardından başkan yardımcısı ve sekreter seçimine geçidi. Başkan Yardımcısı Muteber Köseler de değişmedi. Sekreterlik görevi için de Ayşe Alancı oybirliği ile seçildi.

Yeni yönetimini belirleyen El Emeği Pazarı Başkanlığı, bundan sonraki süreçte görevlerine kaldıkları yerden aynı heyecan ve azimle devam edeceklerini kaydetti.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
20 Nisan 2024 Cumartesi 13 18
21 Nisan 2024 Pazar 8 25Parçalı Bulutlu
22 Nisan 2024 Pazartesi 11 27Parçalı Bulutlu
23 Nisan 2024 Salı 15 34Parçalı Bulutlu
24 Nisan 2024 Çarşamba 18 34Çok Bulutlu