REKLAMI GEÇ

Emniyet Müdürü veda etti

Emniyet Müdürü veda etti

Son kararname ile müfettiş olarak Ankara’ya alınan Emniyet Müdürü Hüseyin Namal, Denizli Gazeteciler Cemiyeti’ne veda ziyaretinde bulundu. Huzurlu olan Denizli’nin huzurunun kaçmaması için çalıştıklarını belirten Namal, 15 Temmuz gibi kritik bir süreci de başarıyla ve kimsenin burnu kanamadan atlattıklarını söyledi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 1 Kasım 2016 Salı, 12:19

Emniyet Müdürü Hüseyin Namal, son kararname ile Ankara’ya müfettiş olarak atanmasının ardından veda ziyaretlerine başladı. Denizli Gazeteciler Cemiyeti’nde basın mensuplarıyla bir araya gelen Namal, sohbet etti, soruları yanıtladı.

DENİZLİ HUZURLU BİR İL
Denizli’de 2 yıla yakın bir süredir Emniyet Müdürü olarak hizmet verdiğini belirten Namal, 41 yıllık meslek yaşamının 14 yılını Emniyet Müdürü olarak geçirdiğini söyledi.

denizli-emniyet-muduru-huseyin-namala-ziyaret-3

Denizli’nin huzurlu bir il olduğunu, görev süreci boyunca da bu huzurun kaçmaması için çaba harcadığını anlatan Namal, “Bu süreçte çok önemli bir sorun yaşamadık. Bunda en önemli unsur, halkımızın her zaman yanımızda olmasıydı” dedi.

NÖBET DEĞİŞİMİ
Denizli Emniyet Müdürlüğü görevinin sonlanmasını nöbet değişimi olarak nitelendiren Hüseyin Namal, “Emniyet teşkilatındaki 41 yıllık görev süremin sonuna geldi. Yaş haddinden 3 ay sonra emekliye ayrılacağım. Nöbet değişiminin nedeni de bu” dedi.

15 TEMMUZ SÜRECİ
15 Temmuz darbe girişimine yönelik değerlendirmeler de yapan Emniyet Müdürü Hüseyin Namal, sürecin kimsenin burnu kanamadan başarılı bir şekilde atlatıldığını kaydetti.

denizli-emniyet-muduru-huseyin-namala-ziyaret-1

Namal, “Denizli olarak girişime karşı çok kısa sürede organize olduk. 24 saat çok önemliydi ve bunu da diplomatik araçları kullanarak atlattık. Önemli birliklerin Ankara’ya sevkinin önüne geçtik. 2 gün gibi kısa süre içinde de darbe girişiminin askeri kanadıyla ilgili işlem ve mahkeme sevklerini tamamladık” dedi.

Denizli medyasının sorumluluk sahibi olduğunu ifade eden Namal, “Denizli’de görev yapan gazeteciler sorumluluklarının farkında ve buna göre davranıyorlar. Bu davranışlarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Emniyet Müdürü Hüseyin Namal, 4 Kasım Cuma günü saat 11.00’de Polisevi’nden ayrılacak ve Ankara’ya gidecek.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
23 Nisan 2024 Salı 15 33Rüzgarlı
24 Nisan 2024 Çarşamba 18 34Rüzgarlı
25 Nisan 2024 Perşembe 16 29Rüzgarlı
26 Nisan 2024 Cuma 13 27Parçalı Bulutlu
27 Nisan 2024 Cumartesi 15 30Parçalı Bulutlu