REKLAMI GEÇ

ENVER’den DESKİ Genel Müdürü’ne ilginç hediye

ENVER’den DESKİ Genel Müdürü’ne ilginç hediye

Enerji Verimliliği Derneği Denizli Şubesi Başkan Mehmet Akgün ve Yönetim Kurulu, DESKİ Genel Müdürü Doç. Dr. Mahmud Güngör’ü makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi. Aynı zamanda ENVER’in de 2. Başkanı olan Güngör’e, ziyaretin anısına Osmanlı Kılıcı hediye edildi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 24 Mayıs 2014 Cumartesi, 13:23

Enerji verimliliği Derneği Başkanı Mehmet Akgün ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri DESKİ Genel Müdürü Güngör’e yeni görevi ve çalışmaları için iyi dilek temennisinde bulunurken özellikle enerji tasarrufu hakkında halkın bilinçlendirilmesine yönelik katkılarından dolayı teşekkür etti.

Akgün ziyaretlerinde suyun hayatımızdaki önemini vurgulayarak, DESKİ Genel Müdürü ve aynı zamanda 2. Başkan Doç.Dr. Mahmud Güngör ile birlikte ilimizde su verimliliği ve tasarrufu konusunda kamuoyunu bilinçlendirmek için birlikte çalışmalar yürütmek istediklerini belirtti.

Akgün, “Derneğimizin 2. Başkanı Sayın Doç. Dr. Mahmud Güngör’ün böylesine önemli bir göreve gelmesi dernek yönetimi olarak bizi çok gururlandırdı. Kendisi derneğimiz çalışmalarında da aktif bir şekilde yer alarak geleceği ve ülkesi için sosyal sorumluluklarını fazlası ile yerine getirmektedir. Birçok çalışmalarında gösterdiği büyük başarıyı DESKİ Genel Müdürlüğünde de gerçekleştireceği konusunda hiç şüphemiz yok. Biz Enerji Verimliliği Derneği Denizli Şubesi olarak kendisine yeni görevinde başarılar diliyoruz” dedi.

DESKİ Genel Müdürü Doç.Dr. Mahmud Güngör de dernek yönetimindeki arkadaşlarının ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Dağda bir vatandaşımız susuz kalsa bu bizim sorumluluğumuz, ovada bir vatandaşımız suya hasret kalsa bizim görev alanımız. Evinde bir yudum suya muhtaç kalan vatandaşımız gibi suya hasret bir hayvan bir bitki de bizim görev alanımız içinde. Biz DESKİ ekibi olarak Denizli’mizi su konusunda hiçbir şekilde sıkıntıya sokmamak için 7/24 çalışacağız. Tabii ki bu çalışmalarımız içerisinde sonsuz olamayan su kaynaklarımızı daha verimli bir şekilde kullanılması için halkımızı bilinçlendireceğiz. Suyu temiz kullanmak, verimli kullanmak, gelecek nesillere de kullanılabilir su bırakmak zorundayız. Bunun içinde üyesi bulunduğum Enerji Verimliliği Derneği ile birlikte çalışmalar yürütmekten mutluluk duyacağım” dedi.

OSMANLI KILICI
Enerji Verimliliği Derneği Denizli Şubesi Başkanı Akgün yönetim kurulu adına DESKİ Genel Müdürü Doç. Dr. Mahmud Güngör’e Osmanlı Kılıcı hediye etti.

Yorumlar

denizli   -  Bağlantı 25 Mayıs 2014, 11:11

ya yeminler olsun yuzhabere denizliguncele benzemeye başladınız o nasıl tiksinç bir başlık öyle 🙁 mide bulandırıcı

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
25 Haziran 2024 Salı 26 43Sıcak
26 Haziran 2024 Çarşamba 25 41Sıcak
27 Haziran 2024 Perşembe 24 41Sıcak
28 Haziran 2024 Cuma 25 39Sıcak
29 Haziran 2024 Cumartesi 22 39Sıcak