REKLAMI GEÇ

Erkmen, Acıpayam’ın sorunlarını yerinde dinledi

Erkmen, Acıpayam’ın sorunlarını yerinde dinledi

Denizli Valisi Yavuz Erkmen, Acıpayam İlçesi’nde incelemelerde bulunarak Encümen toplantısına başkanlık yaptı.

/ DENİZLİHABER / 15 Ekim 2009 Perşembe, 17:29

Vali Yavuz Erkmen’in Acıpayam gezisine, İl Genel Meclis Başkanı Halil Pekdemir, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Adem Oklu ve Encümen üyeleri katıldı. Vali Erkmen, Acıpayam Kaymakamlığı önünde Kaymakam Uğur Kalkar, Belediye Başkanı Hulusi Şevkan ve İlçedeki daire Müdürleri tarafından karşılandı.

Vali Yavuz Erkmen öğle yemeğinin ardından ilk olarak Acıpayam belediyesini ziyaret etti. Burada Belediye Başkanı Hulusi Şevkan tarafından ilçe hakkında bilgiler verilen Vali Yavuz Erkmen’e, Başkan Şevkan tarafından Acıpayam’da yapılmış olan Kabak Kemane hediye edildi.

Vali Yavuz Erkmen, Başkan Hulusi Şevkan’a görevinde başarılar dileyerek, “Devlette bütünlük vardır. Bir taraftan merkezi idare olarak bizler, bir tarafta yerelde sizler, diğer kamunun bütün birimleri ortak olarak beraber, bütünlük içerisinde hizmet üreteceğiz. Hepimizin ana gayesi vatandaşa hizmettir. Önemli olan bunları en iyi şekilde gerçekleştirmektir. Gerçekleştirildiği zaman da hepimiz bundan mutlu oluruz” dedi.

Vali Yavuz Erkmen ve beraberindeki heyet daha sonra Acıpayam Kaymakamlığını ziyaret etti. Kaymakam Uğur Kalkar, İlçenin genel durumu ve sorunları hakkında Vali Yavuz Erkmen’e brifing verdi.

Ziyaretlerin ardından Encümen Toplantısı yapıldı. Toplantı basına kapalı gerçekleştirildi.

Vali Yavuz Erkmen ve beraberindeki heyet daha sonra, Alaattin Beldesinde incelemelerde bulundular. Burada vatandaşlarla bir araya gelen Vali Yavuz Erkmen, vatandaşların sorunlarını dinledi. Toplulaştırma hakkında vatandaşlara bilgi veren Vali Erkmen, toplulaştırmanın yararını görmeleri için uygulama yapan bir bölgeyi gezmelerini söyledi.

Vali Erkmen son olarak devam eden Denizli-Antalya Bölünmüş Yol çalışmalarını yerinde inceledi. Yol şantiyesini ziyaret eden Vali Erkmen, burada yetkililerden yol çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
27 Mayıs 2024 Pazartesi 13 25Gökgürültülü Sağanak Yağışlı
28 Mayıs 2024 Salı 15 28Parçalı Bulutlu
29 Mayıs 2024 Çarşamba 17 29Parçalı Bulutlu
30 Mayıs 2024 Perşembe 15 29Parçalı Bulutlu
31 Mayıs 2024 Cuma 15 31Az Bulutlu