REKLAMI GEÇ

Erkmen, hasret giderdi

Erkmen, hasret giderdi

Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü Gençlik Hizmetleri Daire Başkanlığı’nın “Gençlik Değişim Projesi” kapsamında, Vali Erkmen’i, eski görev yeri olan Zonguldak’tan öğrenciler ziyaret etti.

/ DENİZLİHABER / 8 Temmuz 2008 Salı, 00:00

Denizli Gençlik ve Spor İl Müdür vekili Şehabettin Alınbay, Zonguldak Gençlik Merkezi Müdürü Serap Köksal, Denizli Gençlik Merkezi Müdürü İbrahim Kovan ve Çaycuma Gençlik Merkezi Müdürü Muhammed Ardıç başkanlığındaki öğrenci heyetini Valilik toplantı salonunda kabul eden Vali Erkmen, Zonguldaklı öğrencileri Denizli’de görmekten memnuniyet duyduğunu ifade etti.

22 kişilik heyet

Zonguldak’ın Çaycuma İlçesi’nden, 7-11 Temmuz tarihleri arasında ilimizde gezi ve incelemelerde bulunmak üzere gelen 22 kişilik öğrenci heyetini kabulünde konuşan Vali Erkmen, Gençlik Değişim Projesi’nin öğrencilerin ve gençlerin değişik kültürleri ve değişik coğrafyaları ve oralardaki güzellikleri görmeleri bakımından önemli bir proje olduğunu belirterek, “Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü’nün başlatmış olduğu bu uygulama, Milli Eğitim Bakanlığı’nca da iller arasında “Gönül Köprüsü” projesi ile biraz daha yaygınlaştırıldı” dedi.

‘Eski görev yerim’

Vali Erkmen, “Bu ziyaretin benim için ayrı bir önemi var. Ben Zonguldak valiliği görevinden Denizli valiliği görevine geldim ve bu arada iki il arasındaki gençler arasında güzel ilişkilerin kurulduğunu burada memnuniyetle görüyorum. Gençlerimizin birbirlerinin illerini ve her bir köşesi birbirinden güzel ülkemizi tanımaları bizim için çok önemli. İnanıyorum ki burada oluşan dostluklar kalıcı olacak ve bir ömür boyu sürecektir. İlimize gelen sevgili gençlerimize hoş geldiniz diyorum ve Denizli’de güzel vakitler geçirmelerini diliyorum” diye konuştu.

Devrek bastonu hediye etti

Ziyaretin sonunda Cansu Tuluk adlı öğrenci Vali Erkmen’e ziyaretin anısına Devrek Bastonu hediye etti. Vali Erkmen de ziyaretçilerin her birine Denizli tekstil ürününden oluşan hediyeleri verdi. Zonguldaklı ziyaretçiler beş gün boyunca ilimizin tarihi, turistik, kültürel alanlarını gezecekler.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
15 Temmuz 2024 Pazartesi 24 38Sıcak
16 Temmuz 2024 Salı 23 40Sıcak
17 Temmuz 2024 Çarşamba 26 40Sıcak
18 Temmuz 2024 Perşembe 26 41Sıcak
19 Temmuz 2024 Cuma 26 42Sıcak