REKLAMI GEÇ

“Üst geçide Şehit Doğan Acar’ın adı verilsin”

“Üst geçide Şehit Doğan Acar’ın adı verilsin”

MHP Denizli Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Av. Yusuf Garip, Akhan Mahallesi’ne yapılacak üst geçide Şehit Er Doğan Acar’ın isminin verilmesini istedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 14 Kasım 2016 Pazartesi, 11:21

Denizli Büyükşehir Belediye Meclisi toplantısında MHP grubu adına önerge veren Garip, Akhan Mahallesi’ne yapılacak üst geçide Şehit Er Doğan Acar’ın isminin verilmesini istedi.

MHP’li diğer meclis üyelerinin de imza attığı önergede Garip, “Denizli Büyükşehir Belediyesi’nce Pamukkale sınırları içerisinde yer alan ve yapımına başlanan üst geçidin bulunduğu nokta aynı zamanda 10 Ağustos 2015 tarihinde Şırnak’ta terör örgütü PKK tarafından askeri helikoptere ateş açılması sonucu şehit olan 21 yaşındaki Jandarma Er Doğan Acar’ın ailesinin evinin önü olarak kabul edilebilecek noktadadır” dedi.

“ÜST GEÇİDE ŞEHİT ER DOĞAN ACAR’IN İSMİ VERİLSİN”
Akhan Mahallesi’nde yapımına başlanan üst geçide Şehit Jandarma Er Doğan Acar’ın isminin verilmesini isteyen Garip, “Ülkemizde başta PKK terör örgütü ve diğer terör örgütleri ile mücadelenin amansız bir şekilde sürdürüldüğü bu günlerde milli birlik, kardeşlik ve dayanışma içinde çalışmamızın yanında, vatanımız için canını veren şehitlerimize ve emanetlerine sahip çıkmak, isimlerini ve aziz hatıralarını yaşatmak milli ve vicdani bir sorumluluktur. Bu vesile ile Akhan mahallesinde yapılması planlanan Akhan üst geçidinin adının Şehir Jandarma Er Doğan Acar üst geçidi olarak değiştirilmesi konusunda meclis kararı alınmak üzere önergemizin gündeme alınmasını MHP Meclis Grubu adına arz ederiz” dedi.

ZOLAN: DEĞERLEDİRECEĞİZ
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, MHP grubunun önergesinin önümüzdeki Meclis toplantılarında değerlendirilebileceğini söyledi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
20 Haziran 2024 Perşembe 25 41Mevzi Sağanak Yağışlı
21 Haziran 2024 Cuma 23 42Sıcak
22 Haziran 2024 Cumartesi 24 41Sıcak
23 Haziran 2024 Pazar 25 43Sıcak
24 Haziran 2024 Pazartesi 26 44Sıcak