REKLAMI GEÇ

Geçici işçi adayları ter döktü

Geçici işçi adayları ter döktü

Denizli Belediyesi’nin, Toplum Yararına Çalışma Programı kapsamında, İŞ-KUR tarafından denetlenecek 8 projede, 4 aylığına 42 vasıfsız işçi alımı için, noter huzurunda seçme yapıldı.

/ DENİZLİHABER / 17 Eylül 2009 Perşembe, 18:42

İncilipınar Belediye Nikah Salonu’nda yapılan seçmelere, daha önce belediye tarafından duyurusu yapılan şartları taşıyan işçi adayları katıldı.

Denizli Belediyesi Etüt Proje Müdürü Pınar Gülmez Ağırbaş, belediyenin İŞ-KUR’a sunduğu projeler hakkında bilgi vererek, işe alınacak adaylarda ne tür özellikler arandığı konusunda adayları aydınlattı. Adaylar da öğrenmek istediklerini sorarak bilgi sahibi oldu.
Ardından tüm adaylar başvuru yaptı.

Daha sonra mücavir alanlar içinde su şebekelerinin yapım ve onarım işi, mücavir alanlar içindeki kanalizasyon şebekelerinin yapım ve onarım işi, mücavir alanlar içindeki yağmursuyu ızgaralarının ve rögarlarının temizliğinin yapılması işi, yeşil alanların oluşturulması ve peyzaj çalışmaları işi, Akhan çevre düzenlemesi ve temizlik çalışması işi, Laodikya antik kenti çevre düzenleme ve temizlik işi, su depolarının ve pompa istasyonlarının temizliği, boyanması ve bakımı işi ve Akhan Kervansarayı çevre düzenlemesi ve temizlik çalışması işi için seçme yapıldı.

Seçmelerde başarılı olan adaylar, 2-4 ay arasında değişen süreyle söz konusu işlerde çalışacak.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
23 Mayıs 2024 Perşembe 19 31Gökgürültülü Sağanak Yağışlı
24 Mayıs 2024 Cuma 15 28Parçalı Bulutlu
25 Mayıs 2024 Cumartesi 14 29Parçalı Bulutlu
26 Mayıs 2024 Pazar 16 32Gökgürültülü Sağanak Yağışlı
27 Mayıs 2024 Pazartesi 15 26Gökgürültülü Sağanak Yağışlı