REKLAMI GEÇ

Güney Kore’den Denizli Belediyesi’ne ziyaret

Güney Kore’den Denizli Belediyesi’ne ziyaret

Güney Kore Anyang-si Belediye yetkililerinden oluşan bir heyet Denizli Belediyesi’ni ziyaret ederek, çalışmalar ile ilgili bilgiler aldı.

/ DENİZLİHABER / 28 Ocak 2014 Salı, 14:16

Güney Kore’nin Anyang-si Belediye yetkilileri Denizli Belediye Başkan Yardımcısı Ali Değirmenci’yi ziyaret ederek Denizli Belediyesi’nin çalışmaları hakkında bilgiler aldılar.

Denizli’nin son 10 yılda dev yatırımlar ve projeler ile çehresini değiştirdiğini kaydeden Denizli Belediye Başkan Yardımcısı Ali Değirmenci, “2004 yılında Denizli Belediyesi şehrin çehresini değiştirmek adına çalışmalara başlamış olup dev yatırımlar ve projeler ile büyük bir ivme yakalamıştır. Bu kapsamda alt ve üst yapıları ile, yeşil alanları ve parkları ile, sosyal ve kültürel çalışmaları ile, Ege Bölgesi’nin gözde şehri olmayı başarmıştır. Sadece alt yapı ve üst yapı çalışmaları ile değil sosyal ve kültürel alanlarda da birçok başarının altına imzasını atmıştır. Denizlimiz En Temiz Kent olarak seçilmiştir. Bu ödülü almamızda kadınlarımızın ve çocuklarımızın katkıları çok büyüktür. Bunun yanı sıra çeşitli festivaller ile ilimize değişik ülkelerden misafirlerimiz gelmektedir. Bizler halkımızın ihtiyaç duyduğu tüm alanları göz önüne alarak Denizli’de en iyi belediyecilik hizmetini sunmaya çalıştık. Avrupa Birliği standartlarının üzerinde çalışmalar yaptık” dedi.

Denizli Belediyesi tarafından yapılan çalışmaların oldukça başarılı olduğunu ve bunu birebir gördüklerini ifade eden heyet, Denizli’ye hayran kaldıklarını, Denizli’de olmaktan dolayı büyük mutluluk duyduklarını belirttiler.

Ziyaretin akabinde Güney Kore Anyang-si Belediye yetkililerinden oluşan heyet Cam Horoz’un önünde hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
31 Mayıs 2024 Cuma 14 29Çok Bulutlu
1 Haziran 2024 Cumartesi 17 32Az Bulutlu
2 Haziran 2024 Pazar 21 34Sıcak
3 Haziran 2024 Pazartesi 22 36Sıcak
4 Haziran 2024 Salı 22 37Sıcak