İpek: Yorulmaya vaktimiz yok - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

İpek: Yorulmaya vaktimiz yok

İpek: Yorulmaya vaktimiz yok

Yerel seçimlere kısa bir süre kala MHP’nin belediye başkan adayları özel istişare toplantısında bir araya geldi. MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ali İpek, “Halkımız için, milletimiz için, memleketimiz için elimizi kayanın altına koyduk. Bu yolda önümüze çıkacak engeller her ne olursa olsun, bizi yolumuzdan çeviremeyecek” dedi.

/ DENİZLİHABER / 24 Şubat 2014 Pazartesi, 14:43

Çamlık Gözde Pastanesi’ndeki yemekli toplantıya MHP Denizli Milletvekili ve MHP Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan’ın yanı sıra, MHP Denizli İl Başkanı Mehmet Yeniçeri, İl Başkan Yardımcısı Hamdi Yılmazlı, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ali İpek, MHP İlçe Başkanları ile ilçe belediyelerin başkan adayları katıldı.

Gecede bir konuşma yapan MHP Denizli Milletvekili ve MHP Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan, “Bu seçimler hepimiz için çok önemli. Hepiniz çok önemli bir sorumluluğun yükünü üstlendiniz. Bu süreçte gösterdiğiniz çalışmalar için size ve en büyük destekçiniz ailelerinize teşekkür ederim. Allah hepinizden razı olsun. Vatandaşlarımıza vereceğiniz hizmetlerle, Denizli’yi çok daha iyi yerlere getireceğinizden endişem yok” dedi.

ic-1

İPEK: ELİMİZİ KAYANIN ALTINA KOYDUK
MHP Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ali İpek ise, “Hepimizin amacı bir. Bizler bu yola, daha iyi, daha medeni, daha huzurlu ve daha modern bir Denizli için çıktık. Bu yolda hiç birimizin yorulmaya, duraklamaya vakti yok. Hepimiz büyük bir sorumluluk üstlendik. Halkımız için, milletimiz için, memleketimiz için elimizi kayanın altına koyduk. Bu yolda önümüze çıkacak engeller her ne olursa olsun, bizi yolumuzdan çeviremeyecek” dedi.

YENİÇERİ: HIZ KISMEYECEĞİZ
İl başkanı Mehmet Yeniçeri ise bugüne kadar geçen süreçte yoğun bir çalışma sergilendiğini ifade ederek, kalan bir aylık sürecin çok daha kritik ve önem arz ettiğini, aynı tempo ve aynı bilinçle çalışmaların devam edeceğini söyledi.
Milletvekili Ayhan, İl Başkanı Yeniçeri ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İpek tüm ilçe başkanları ve belediye başkan adayları ile yemek sonrasında tek tek görüşerek, ilçelerle ilgili istişarede bulundular.

face twit

GÜNEY’DE İPEK RÜZGARI
Öte yandan seçim çalışmalarını sürdüren MHP Denizli Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ali İpek yerel seçim çalışmaları kapsamında yeni haftanın ilk durağı olan Güney’de yoğun ilgiyle karşılandı. MHP Denizli Milletvekili Emin Haluk Ayhan ile birlikte Güneyliler ile buluşan İpek’e, MHP Güney Belediye Başkan Adayı Mustafa Ferhat Çetiner ve çok sayıda partili de eşlik etti.
Pazar esnafının ve vatandaşların dertlerini dinleyerek, bir süre sohbet eden İpek, “Yaşadığınız sıkıntılardan kurtulmak istiyorsanız, önünüzdeki seçimleri çok iyi değerlendirmeniz gerek. Ben size boş vaatlerde bulunmaya değil, dertlerinizi, sıkıntılarınızı çözüp, yaşam standartlarınızı arttırma sözü vermeye geldim. Bugüne kadar size söz verilip yapılmayanlar ortada. Şimdi sizden yine oy isteyecekler, yine karşınıza çıkacaklar. Artık harekete geç zamanı geldi. Artık değişim zamanı geldi. Güney’i daha iyi yerlerde görmek istiyorsanız, çocuklarınızın daha iyi yarınlara sahip olmasını istiyorsanız, bu düzene karşı artık yeter diyorsanız, yola bizimle devam edin. Hep birlikte hem Güney’i, hem Denizli’yi hem de diğer ilçelerimizi Türkiye’nin değerli birer markası haline birlikte getirelim” dedi.

ic-2

ÜRETİCİNİN MAĞDURİYETİ BİTECEK
Çiftçinin ekonomik açıdan zor günler geçirdiğinin altını çizen İpek, “Biz sizin bütün sorunlarınızı iyi biliyoruz. Biz sizin ipotek altındaki yaşamınıza son vermek istiyoruz. Yarın güne nasıl başlarım endişesinden kurtularak, geleceğinize dair yatırımlar yapan, refah içinde en iyi ürünü üretip, ürettiğini de rahat rahat satabilen çiftçi olmak istiyorsanız, bu yolda bizimle yürüyün. Çünkü sizin sorunlarınızı çözecek yol haritası bizde. Çünkü sizi bir tek biz düşünüyoruz” dedi.

İLÇE VE KÖYLERİMİZDEKİ KADINLARIMIZ BİZE KULAK VERSİN!
İlçe ve köylerde yaşayan ev hanımlarının artık aile bütçelerine kolaylıkla katkı sağlayan, kendi hünerlerini ve becerilerini ortaya çıkartan, daha üretken ve daha girişimci olacağını söyleyen MHP Büyükşehir adayı İpek, “Kadınlarımız için açacağımız özel eğitim ve kültür merkezleri sayesinde, kendi içlerinde yatan cevher ortaya çıkacak. Kadınlarımız bize kulak versin. Onlar bizim evlerimizin en önemli varlıkları,onlar bizim analarımız bacılarımız. Onların da yüzü gülecek. Kendi ürettikleri her şeyi satabilecek ve aile bütçesine katkı sağlayabilecekler. Ayrıca daha sosyal bir yaşama sahip olacaklar” dedi.

ali-ipek-kimdir-anons

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Belediye Başkanı

Osman ZOLAN

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
31 Mayıs 2020 Pazar 11 24Parçalı Bulutlu
1 Haziran 2020 Pazartesi 13 23Gökgürültülü Sağanak Yağışlı
2 Haziran 2020 Salı 12 21Gökgürültülü Sağanak Yağışlı
3 Haziran 2020 Çarşamba 12 23Gökgürültülü Sağanak Yağışlı
4 Haziran 2020 Perşembe 12 25Az Bulutlu

Genel Sekreter

Mustafa ÜNAL

Denizli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter

Denizli Harita

denizli-side

http://adres.denizli.bel.tr/

Büyükşehir Rehber

Adres Denizli Büyükşehir Belediyesi, Altıntop Mah. Lise Cad. No:2 PK:20100
Tel: +90 (258) 280 20 20
Tel: +90 (258) 265 21 37
Sms: +90 (258) 265 21 37
Fax: +90 (258) 280 29 99
Mail: denizli@denizli.bel.tr

http://denizli.bel.tr/

/denizlibuyuksehirbld

Büyükşehir İlçe İrtibat

ACIPAYAM - 0541-612 33 38

SERİNHİSAR - 0541-672 70 64

KALE VE BEYAĞAÇ - 0541-612 33 44

TAVAS - 0549-541 23 30

SARAYKÖY VE BABADAĞ - 0533-667 39 41

BULDAN - 0541-672 70 16

ÇİVRİL VE BAKLAN - 0533-733 25 73 0549-744 58 82

ÇAL VE BEKİLLİ - 0549- 747 33 58

BOZKURT VE ÇARDAK - 0549-541 23 26