REKLAMI GEÇ

İtfaiye hayvanlar için seferber oldu

İtfaiye hayvanlar için seferber oldu

Denizli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı ekipleri can kurtarmaya devam ediyor. Her canlı için tüm imkanlarını seferber eden itfaiye, Atalar Mahallesi’nde boşluğa düşen güvercin ile Anafartalar’da bir okulun bahçesindeki iplere dolanan kediyi kurtardı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 24 Eylül 2016 Cumartesi, 09:35

Yangın, sel ve doğal afetlerde halkın yardımına koşan itfaiye ekipleri, kendileri için her yaşamın değerli olduğunu her fırsatta ortaya koyuyor. İnsanlar ile birlikte gerektiğinde tüm canlıların yardımına koşan Denizli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı ekipleri, yardım ellerini güvercin ve kedi için uzattı.

itfaiye-hayvan-kurtarma-1

ATALAR’DA GÜVERCİN OPERASYONU
Atalar Mahallesi’nde bir apartmanın boşluğuna düşen güvercin yavrusuyla ilgili ihbar alan Kayalık Şubesi ekipleri, kısa sürede olay yerine giderek, güvercini düştüğü yerden kurtardı.

itfaiye-hayvan-kurtarma-2

ANAFARTALAR’DA KEDİ OPERASYONU
Anafartalar Lisesi’nin bahçesinde bulunan kale filesine dolanan ve kendini kurtaramayan bir kediyi fark eden vatandaşlar, önce kendi imkanlarıyla müdahale etmeye çalıştı. Fileye dolanan kediyi kurtaramayan vatandaşlar itfaiyeden yardım istedi. Kısa sürede okula gelen ekipler afacan kediyi kurtardı ve yaşam alanına geri bıraktı.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
23 Temmuz 2024 Salı 28 42Sıcak
24 Temmuz 2024 Çarşamba 25 39Sıcak
25 Temmuz 2024 Perşembe 24 39Gökgürültülü Sağanak Yağışlı
26 Temmuz 2024 Cuma 24 37Sıcak
27 Temmuz 2024 Cumartesi 21 35Sıcak