REKLAMI GEÇ

Kadın girişimcilere kooperatifçilik eğitimi

Kadın girişimcilere kooperatifçilik eğitimi

Denizli Valiliği, Ticaret İl Müdürlüğü, Denizli Ticaret Odası (DTO) ve Alman Kooperatifleri Türkiye Temsilciliği (DGRV) işbirliği ile kadınlara yönelik “Kooperatifçilik Geliştirme ve Uyum Eğitimi” düzenlendi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 23 Şubat 2016 Salı, 10:01

DTO’da düzenlenen eğitim programınının açılışına Vali Yardımcısı Tuncay Engin, Ticaret İl Müdürü Abdullah Hasyıldırım, Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Sefa Gökalp, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’ndan Nilay Özden Kıyak, Alman Kooperatifleri Konfederasyonu Türkiye Temsilciliği’nden Prof. Dr. Selahattin Kumlu ve Gürkan İltuş ile davetliler katıldı.

26 Şubat’ta sona erecek eğitim programının ilk gününde, kooperatifçiliğin ülkemizdeki ve dünyadaki uygulamaları, kooperatifçiliğin tanıtımı, işleyişi uzmanlar tarafından katılımcılara anlatıldı. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’ndan Nilay Özden Kıyak, ‘Kadın Kooperatifleri’ hakkında katılımcılara bilgi verdi. Alman Kooperatifleri Konfederasyonu Türkiye temsilciliği’nden Prof. Dr. Selahattin Kumlu ve Gürkan İltuş ise, Kooperatifçiliğin İşleyişi ve Tanıtımı hakkında bilgiler sundu.

Eğitim programına Avanos Kadın Girişimcileri Kooperatifi ile Denizli Hanımeller Kooperatifi’nin üyeleri katılıyor.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
18 Haziran 2024 Salı 24 41Gökgürültülü Sağanak Yağışlı
19 Haziran 2024 Çarşamba 25 41Gökgürültülü Sağanak Yağışlı
20 Haziran 2024 Perşembe 24 42Sıcak
21 Haziran 2024 Cuma 23 41Sıcak
22 Haziran 2024 Cumartesi 24 40Sıcak