REKLAMI GEÇ

Karikatürist ve öğretmen Mehmet Selçuk DBB Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı oldu

Karikatürist ve öğretmen Mehmet Selçuk DBB Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı oldu

Denizli’ye geldiği günden bu yana sanat aktivitelerinin gelişmesinde önemli katkılar koyan bir isim, önemli bir göreve getirildi. Denizli Anadolu Lisesi öğretmenlerinden, aynı zamanda ödüllü karikatürist Mehmet Selçuk Denizli Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı görevine getirildi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 3 Mayıs 2024 Cuma, 10:11

Denizli Büyükşehir Belediyesi (DBB) Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığına atama gerçekleştirildi. Seçimden sonra yapılması beklenen değişikliklerden ilki Denizli Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığında yaşandı. Hüdaverdi Otaklı’nın uzun yıllardır yürüttüğü bu göreve, Denizli sanat camiasının yakından tanıdığı bir isim getirildi.

Denizli Anadolu Lisesi’nde uzun yıllardır öğretmenlik yapan, çizdiği karikatürlerle Denizli’ye uluslararası ödüller kazandıran Mehmet Selçuk, yeni daire başkanı oldu. Aslen Yatağanlı (Muğla) olan Selçuk, 1990’lı yılların başında Denizli’ye öğretmen olarak atandı.

O tarihten bu yana Denizli’de sanatın ve kültürün gelişmesi için gerçekleşen neredeyse her organizasyona omuz verdi. Bir dönem Denizli Belediyesi’nin düzenlediği Amatör Tiyatrolar şenliğinin afişlerini tasarlamaktan, uluslar arası sanat organizasyonlarının Denizli’ye kazandırılmasına kadar pek çok çalışmada imzası var. Bilardo konusunda da hayli mahir olan Selçuk, Bilardo İl Temsilciliği görevi de yaptı.

Yorumlar

OSMAN UĞUR AKSOY   -  Bağlantı 3 Mayıs 2024, 22:09

sayın mehmet hocamıza ve denizlimize hayırlı olsun.mehmet bey,neşeli.çalışkan,doğa ve çevre gönüllüsü bir büyüğümüzdür.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
19 Mayıs 2024 Pazar 18 33Gökgürültülü Sağanak Yağışlı
20 Mayıs 2024 Pazartesi 18 32Parçalı Bulutlu
21 Mayıs 2024 Salı 19 34Az Bulutlu
22 Mayıs 2024 Çarşamba 19 36Az Bulutlu
23 Mayıs 2024 Perşembe 19 33Parçalı Bulutlu