REKLAMI GEÇ

Küçük başkan havuzlu villalara ruhsat vermeyecek

Küçük başkan havuzlu villalara ruhsat vermeyecek

Denizli Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı koltuğuna 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle oturan 9 yaşındaki Efekan Menemencioğlu, “3.5 yaşındaki Pamir Dikdik’in havuza düşüp ölmesi beni çok etkiledi, havuzlu hiçbir villa ve eve ruhsat vermeyeceğim” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 23 Nisan 2014 Çarşamba, 16:01

Ferah IŞIK/DENİZLİ, (DHA)
Denizli’de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, ortaokul ve ilköğretim okullarında coşkuyla kutlandı. AK Partili Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, bayram nedeniyle makamını, Sevil Kaynak İlkokulu Okulu 3’üncü sınıf öğrencisi Efekan Menemencioğlu ile paylaştı. Başkan Zolan, “Tüm ulusumuzun ve çocuklarımızın bayramı kutlu olsun. Bir günlüğüne başkanlığı paylaşıyorum ve Efekan Menemencioğlu ile birlikte Denizli’yi yönetiyoruz” dedi.

Başkanlık koltuğuna oturan Efekan Menemencioğlu, önce Zabıta Müdürlüğü Daire Başkanı Emin Akbulut’u aradı ve hiçbir okul kantininde gazlı içeceklerin satışına izin verilmemesi için talimat verdi.

Mememencioğlu, İstanbul’daki bir villanın havuzuna düşüp ölen 3.5 yaşındaki Pamir Dikdik’in ölümünün kendisini çok etkilediğini söyleyerek, “Pamir Dikdik’in ölmesi beni çok üzdü. Büyükşehir Belediye Başkanı olarak yüzme havuzlu villa ve evlere ruhsat vermeyeceğim. Tüm çukurları kapatacağım. Hiçbir çocuğun ölmesini istemiyorum. Tüm çocuklara toplu ulaşım ücretsiz olacak. Denizli’de herkes paylaşmayı bilecek ve bu kentte fakir kalmayacak” diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
14 Nisan 2024 Pazar 12 28Az Bulutlu
15 Nisan 2024 Pazartesi 13 29Sisli
16 Nisan 2024 Salı 14 31Sisli
17 Nisan 2024 Çarşamba 14 29Parçalı Bulutlu
18 Nisan 2024 Perşembe 12 28Çok Bulutlu