REKLAMI GEÇ

Kuyrukta sosyal mesafe dikkate alınmayınca demir bariyer kuruldu

Kuyrukta sosyal mesafe dikkate alınmayınca demir bariyer kuruldu

Denizli’de PTT ve bankaların önünde oluşan yoğunlukta vatandaşlar sosyal mesafeyi dikkate almayınca polis, çareyi demir bariyer kurmakta buldu.

Ali İbileme / DENİZLİHABER / 29 Nisan 2020 Çarşamba, 15:13

Denizli’de, koronavirüs tedbirleri kapsamında, ihtiyaç sahibi ailelere yapılan 1000’er liralık ödemelerin evlerine getirilmesini beklemeyen, e-devlet şifresi almak isteyen ve aynı zamanda faturalarını yatırmak isteyen vatandaşlar, PTT önlerinde yoğunluk oluşturmaya devam ediyor.

Gazi Mustafa Kemal Bulvarı üzerindeki PTT şubesinin önünde metrelerce uzunlukta kuyruk oluştu. Polis, birbirlerine çok yakın olan vatandaşları, ‘sosyal mesafe’ kuralına uymaları konusunda sık sık uyardı.

“BARİYER KURDU”

Vatandaşlar uyarıları dikkate almayınca polis çareyi demir bariyer kurmakla buldu. Vatandaşlar bariyer içerisinde yaklaşık birer metre aralıklarla sıraya girdi.

Bulvar üzerindeki bankaların önlerinde de kuyruklar oluştu. Banka ve PTT’lerdeki kuyruklar zaman zaman birbirine karıştı. Sıradaki vatandaşların büyük çoğunluğunun maske taktığı görüldü.

Kentin en işlek yeri olan Delikliçınar Meydanı, Bayramyeri Meydanı ve Gazi Mustafa Kemal Bulvarı üzerinde yoğunluk yaşanıyor.

Polis ekipleri sürekli devriye gezerek megafonla vatandaşları sosyal mesafe kuralına uymaları konusunda uyarıyor.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
25 Haziran 2024 Salı 26 43Sıcak
26 Haziran 2024 Çarşamba 25 41Sıcak
27 Haziran 2024 Perşembe 24 41Sıcak
28 Haziran 2024 Cuma 25 39Sıcak
29 Haziran 2024 Cumartesi 22 39Sıcak