REKLAMI GEÇ

Muhtarlardan, alt yapı projesine tam destek

Muhtarlardan, alt yapı projesine tam destek

Denizli Belediyesi’nin sürdürdüğü 100 yılın projesi Dev Alt Yapı çalışmalarına muhtarlardan tam destek geldi.

/ DENİZLİHABER / 8 Ocak 2010 Cuma, 17:49

Kasım 2008’de başlanan içme suyu, yağmursuyu ve kanalizasyon hatlarının yenilenmesi ile abone bağlantılarının yapımını içeren Denizli Belediyesi’nin alt yapı projesine, mahalle muhtarları destek verdi.

Denizli Belediye Başkanı Nihat Zeybekci, Aktepe Mahalle Muhtarı Mehmet Örki, Anafartalar Mahalle Muhtarı Serkan Çelik, Deliktaş Mahalle Muhtarı Mehmet Kızılhan, Dokuzkavaklar Mahalle Muhtarı Nihat Urhan, Cumhuriyet Mahalle Muhtarı Nuri Semerci, Fatih Mahalle Muhtarı Ali Koçarslan, Kaplanlar Mahalle Muhtarı Orhan Kanbirimer, Karşıyaka Mahalle Muhtarı Mustafa Gülmez, Pelitlibağ Mahalle Muhtarı Mesut Ünal, Sevindik Mahalle Muhtarı Yaşar Beşparmakkaya, Sümer Mahalle Muhtarı Mehmet Aral Alkan, Topraklık Mahalle Muhtarı Mehmet Alkapar, 15 Mayıs Mahalle Muhtarı Salih Okkalıoğlu ve Kayhan Merkez Mahalle Muhtarı Durmuş Çağdaş’ın katıldığı sabah kahvaltısında bir araya geldi.

Toplantıda, mahalle muhtarları kendi mahallelerinde karşılaştıkları sorunları başkan Zeybekci’ye aktarma imkanı buldu. Halktan en çok da alt yapı çalışmaları nedeniyle olumlu ve olumsuz eleştiri aldıklarını kaydeden muhtarlar, çalışmaların son derece isabetli ve zamanında yapıldığı yönünde görüş bildirdi.

Muhtarlar, özellikle alt yapı gibi görünmeyen projelere birçok siyasi iradenin el atamayacağını kaydederek, “Siz yapmasaydınız kimse yapmazdı. İyi ki hatlarımızı yenileyip kentimizi bu borulardan kurtarıyorsunuz” dedi. Başkan Zeybekci de, her mahalle muhtarıyla ayrı ayrı ilgilendi. Alt yapının halkın desteğiyle yürütülmesi gereken çok büyük bir proje olduğuna işaret eden Başkan Zeybekci, “Biz yılların ihmal edilmişliğini ortadan kaldırmak adına, ne pahasına olursa olsun bu yatırıma girdik. Haziran’da çalışmalar bittiğinde bir daha alt yapı gibi sorunumuz olmayacak. Tabi bu çalışmalar, sizlerin, mahalle halkının ve tüm Denizli halkının verdiği destekle olur. Bu projeye verdiğiniz destek için teşekkür ederim” dedi. Başkan Zeybekci, Denizli Belediyesi’nin son 6 yıllık yaptığı çalışmaların birçok kentte takdirle karşılandığını ifade etti.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
19 Mayıs 2024 Pazar 18 33Gökgürültülü Sağanak Yağışlı
20 Mayıs 2024 Pazartesi 18 32Parçalı Bulutlu
21 Mayıs 2024 Salı 19 34Az Bulutlu
22 Mayıs 2024 Çarşamba 19 36Az Bulutlu
23 Mayıs 2024 Perşembe 19 33Parçalı Bulutlu