REKLAMI GEÇ

Zolan: Önemli yatırımımız; eğitim

Zolan: Önemli yatırımımız; eğitim

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli Belediyesi’nin en önemli yatırımlarını eğitime yaptığını, hedeflerinin 2071 Türkiyesi olduğunu söyledi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 14 Eylül 2014 Pazar, 12:10

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli Belediyesi’nin eğitime önem verdiğini belirtti. Yeni eğitimyılıdolayısıylamesaj yayımlayan Zolan, “Bugüne kadar eğitim için hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan tüm imkanlarını seferber eden Denizli Büyükşehir Belediyesi aynı düstur ile çalışmalarına bundan sonra da devam edecektir.2023, 2053 ve 2071 hedeflerine daha emin adımlarla ulaşmak için en önemli yatırım alanımızın eğitim olması gerektiği inancı ile hareket eden Denizli Büyükşehir Belediyesi, çocuklarımızın gelişmiş ülkelerdeki yaşıtlarıyla rekabet edip başarılı olabilmesi için var gücüyle eğitime destek vermeye devam edecektir.”

Ülkemizin muasır medeniyet seviyesine ulaşması için bilgiyi üreten bir nesil yetiştirmek zorunda olduğuna dikkati çeken Başkan Zolan, “Türkiye’nin modern dünyanın öncüleri arasındaki yerini almasına katkı sağlayacak bireyler yetiştirmek için bundan önce olduğu gibi çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

8 yıldır üzerinde önemle durdukları Bilgi Evi ve Kurs Merkezi sayısının bu yıl 10’a ulaştığını kaydeden Başkan Zolan, “Eğitimin her kademesinde kalitenin yükselmesi için yatırımlarımız hız kesemeden devam edecektir. Değerli eğitimcilerimiz ve sevgili veliler, geleceğimizin teminatı çocuklarımızıne kadar iyi yetiştirebilirsekülkemizin yarınları da o kadar aydınlık olacaktır. Bu vesile ile öğretmen ve öğrencilerimizin sağlıklı, mutlu ve başarılarla dolu bir eğitim yılı geçirmelerini diliyor, 2014-2015 eğitim-öğretim yılının ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum” açıklamasında bulundu.

Yorumlar

altan arman   -  Bağlantı 15 Eylül 2014, 03:52

sayın başkanım h.i.cin ilköğreti okulu yarın açılıyor.ancak çoçukların okula gidib geleceği güvenli bir yol yok.çoçuklarımızın başına birşey gelmeden anayol üzerine kaldırım yaptırabilirmisiniz.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
17 Temmuz 2024 Çarşamba 25 38Sıcak
18 Temmuz 2024 Perşembe 25 41Sıcak
19 Temmuz 2024 Cuma 26 40Sıcak
20 Temmuz 2024 Cumartesi 26 41Sıcak
21 Temmuz 2024 Pazar 27 42Sıcak