REKLAMI GEÇ

PAHOY Yavru Vatan’da

PAHOY Yavru Vatan’da

KKTC Tatlısu Belediyesi’nin düzenlediği 9.Uluslararası Harnup (Keçi Boynuzu) festivali’nin açılışını festivalin en gözde ekibi olan PAHOY (Pamukkale Halk Oyunları Gençlik ve Spor Kulübü Derneği) gerçekleştirdi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 7 Eylül 2014 Pazar, 13:17

Festivalin onur konuğu olan KKTC Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu ile birlikte Meclis Başkanı Sibel Siber ve Başbakan Özkan Yorgancıoğlu PAHOY’lu dansçılarla özel olarak ilgilenerek birlikte fotoğraf çektirdiler.

Festival kapsamında KKTC Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Dairesi Müdürü Gencay Eroğlu’nu da ziyaret eden PAHOY yetkilileri fikir alışverişinde bulundular. PAHOY Başkanı Deniz Semerci, “ KKTC’de Gönyeli, İskele, Güzelyurt festivallerinin yanı sıra Lefkoşa’da Cumhuriyet törenlerinde ülkemizi temsil etmiştik. Cumhurbaşkanı Derviş EROĞLU’nun bizleri hatırlaması ve PAHOY hakkında övgü dolusu sözler söylemesi Ülkemiz ve Denizli’miz adına bizleri onurlandırmıştır. Festivalin en gözde ekibi olmamız bizlere ayrı bir güç vermiştir ve yeni çalışma dönemine de burada depoladığımız moralle gireceğiz “ dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
24 Temmuz 2024 Çarşamba 26 39Sıcak
25 Temmuz 2024 Perşembe 24 39Çok Bulutlu
26 Temmuz 2024 Cuma 24 36Parçalı Bulutlu
27 Temmuz 2024 Cumartesi 21 35Sıcak
28 Temmuz 2024 Pazar 24 39Sıcak