REKLAMI GEÇ

Pelitlibağ Mahalle Meclisi kuruldu

Pelitlibağ Mahalle Meclisi kuruldu

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi tarafından mahalle ölçeğinde yönetim birimi oluşturarak, karar süreçlerine halkın katılımının sağlanması ve mahallenin ortak ihtiyaçlarının belirlenerek, mahallenin yaşam kalitesinin geliştirilmesi amacıyla başlatılan Benim Mahallem Projesi kapsamında Pelitlibağ Mahalle Meclisi kuruldu.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 27 Kasım 2017 Pazartesi, 10:18

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi tarafından Benim Mahallem Projesi çerçevesinde hayata geçirilen ve şu ana kadar 11 mahallede tamamlanan Mahalle Meclisi Pelitlibağ’da da kuruldu.

Pelitlibağ Mahalle Meclisi’nin tanıtım toplantısına Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci, Kent Konseyi Genel Sekreteri Baran Akın, Kent Konseyi Meclisi Yürütme Kurulu üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

Kent Konseyi’ni mahalle ölçeğinde tanıtmak istediklerini kaydeden Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci, “Her mahallede Kent Konseyi’nin temsilcileri olsun istiyoruz. Buna da Benim Mahallem adını verdik. Bizim Mahalle Meclisindeki hedefimiz, demokrasinin en kılcal damarlara kadar yerleşmesidir” dedi.

DAHA GÜZEL BİR PELİTLİBAĞ İÇİN
Değirmenci, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Mahallelerimizde size en yakın temsilcimiz muhtarımız. Mahalle meclislerinde başkanımız muhtarlar olacak. Sizlerin de muhtarlarımıza yardımcı olmanızı istiyoruz. Kadınıyla, erkeğiyle, genciyle, yaşlısıyla, engellisiyle, çocuğuyla herkes bu mahallede alınan kararlarda söz sahibi olsun fikir beyan etsin, gelecekte Pelitlibağ daha güzel olsun ve bizden sonraki kuşaklar daha güzel bir Pelitlibağ’da yaşasın istiyoruz.”

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
14 Temmuz 2024 Pazar 22 38Sıcak
15 Temmuz 2024 Pazartesi 24 39Sıcak
16 Temmuz 2024 Salı 25 40Sıcak
17 Temmuz 2024 Çarşamba 25 41Sıcak
18 Temmuz 2024 Perşembe 25 41Sıcak