REKLAMI GEÇ

Protokol halkla Çınar’da bayramlaştı

Protokol halkla Çınar’da bayramlaştı

Denizli’de gelenekselleşen bayramlaşma töreni Arife günü Çınar Meydanı’nda gerçekleşti. Kent protokolü vatandaşla bir araya geldi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 31 Ağustos 2017 Perşembe, 13:57

Denizli protokolü halkın Kurban Bayramı’nın ilk gününü rahat geçirebilmesi için genellikle bayramın birinci günü gerçekleştirdiği bayramlaşma törenini Arife günü yaptı.

Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin Çınar Meydanı’nda yaptığı hazırlıkların ardından bayramlaşma başladı.

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Vali Hasan Karahan, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Ak Parti Denizli milletvekilleri Şahin Tin ve Sema Ramazanoğlu’nun yanı sıra, ilçe belediye başkanları, daire müdürleri, Garnizon Komutanı Gültekin Yaralı ve üst düzey askeri personel, Denizli Barosu Başkanı Müjdat İlhan, Denizlispor Kulübü Başkanı Mustafa Üstek, sivil toplum kuruluşlarının başkan ve temsilcileri bayramlaşma töreninde hazır bulundu.

Vatandaşlar da gelenekselleşen tören sırasında protokol üyeleri ile bir araya gelme fırsatı buldu. Meydanda bayramlaşmaya katılan vatandaşlara tatlı ikramı yapıldı. Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci gazetecilerin soruları üzerine kısa bir değerlendirme yaptı. Büyümenin üçüncü çeyrekte arzuladıkları seviyede gerçekleşeceğini kaydetti, tarım ve hayvancılığa ilişkin vergi düzenlemesinin yapılması gerekliliğini hatırlattı. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan da tüm Denizli halkının ve İslam dünyasının bayramını kutladı, Büyükşehir Belediyesi olarak bayrama hazır olduklarını söyledi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
26 Temmuz 2024 Cuma 21 34Parçalı Bulutlu
27 Temmuz 2024 Cumartesi 20 35Sıcak
28 Temmuz 2024 Pazar 22 37Sıcak
29 Temmuz 2024 Pazartesi 25 38Sıcak
30 Temmuz 2024 Salı 25 39Sıcak