REKLAMI GEÇ

Protokolün bayram ziyaretleri

Vali Yavuz Erkmen ve eşi Nevhilal Erkmen Ramazan Bayramı olması münasebetiyle Yetiştirme Yurdu, Huzurevi, 0-6 Yaş Çocuk Yuvası ve Denizli Şehitliği’ni ziyaret etti. Ziyaretlere Belediye Başkanı Nihat Zeybekci ve eşi Ayşen Zeybekci, Denizli Milletvekili Mithat Ekici, İl Emniyet Müdürü Muzaffer Erken ve eşi, İl Jandarma Komutanı Ali Bıçakcı ve eşi, AK Parti İl Bakanı Bilal Uçar, İl Sosyal Hizmetler Müdürü Ahmet Altın ve kurum çalışanları da katıldı.

/ DENİZLİHABER / 29 Eylül 2008 Pazartesi, 00:00

İlk olarak Yetiştirme Yurdu ziyaret edildi. Ziyarette konuşan İl Sosyal Hizmetler Müdürü Ahmet Altın, Yetiştirme Yurdu hakkında bilgiler verdi. Yurtta kalan çocukların hem öğrenimlerini hem de sosyal hayatlarını birlikte başarı ile sürdürdüklerini belirten Altın, sportif olarak Türkiye derecelerine sahip öğrencileri olduklarını ifade etti. Altın Ayrıca geçtiğimiz Cuma 7 adet Çocuk Evi yapılması konusunda protokol imzaladıklarını müjdesini verdi.

Vali Yavuz Erkmen Bayram coşkusunun böylesine güzel ve anlamlı ziyaretlerle başlamasının çok önemli olduğunu söyleyerek, toplum olarak her zaman hissettiğimiz birlik, dayanışma duygularının milli ve dini bayramlarda daha yoğun yaşandığını ifade etti. Erkmen ’ En güzel hasletlerimizi bu bayramlarda ortaya koyuyoruz. Sizlerin başarı ve mutluluğunuz bizleri de çok mutlu ediyor. Hem dersleriniz de hem de sosyal hayatlarınızda gösterdiğiniz başarıyı devam ettirmeniz için gerekeni bizler yapmaya hazır. Hepinizin gözlerinden öpüyorum. Her gününüz bayram sevinci ile geçsin. Hepinizin bayramını kutluyorum’ dedi.

Daha sonra protokol yetiştirme yurdunda kalan çocuklar için hazırlanan hediyeleri dağıttı. Huzur Evi ve 0–6 yaş Çocuk Yuvası ziyareti ile devam eden ziyarette İl Sosyal Hizmetler Müdürü Ahmet Altın örnek bir Huzur Evine sahip olduklarını, en üst seviyede bakım hizmeti verdiklerini söyledi. Altın kendilerine destek veren herkese çok teşekkür etti. Denizli Belediye Başkanı Nihat Zeybekci, yaptığı konuşmada devletin sosyal yönünün böyle günler için olduğunu, devletin yaşlılara ve çocuklara sahip çıktığını ifade etti. Başkan Zeybekci ‘Yaptığımız protokolle Türkiye’de ilk defa huzurevindeki bütün sorumlulukları üzerimize alarak modern bir yapıya kavuşturduk. Bütün bu yapılanlar Sayın Başbakanımızın talimatları doğrultusunda yapılmıştır. Bütün yaşlılarımızın bayramını kutluyorum’ dedi.

Vali Erkmen de yaptığı konuşmada devletin sosyal yönünün göstergesi olan bu hizmetlerin ilimizde başarı ile yürütülmesinin herkesi çok memnun ettiğini ifade etti. Vali Erkmen, ‘Küçüklerimiz sevmek, büyüklerimiz, saymak bizim vazgeçilmez insani değerlerimizdir. Milli ve dini bayramlarımızda dayanışma, kaynaşma, birlik ve beraberlik duygularımızı en üst seviyede yaşamalıyız. Yaşlılarımızın her zaman yanlarında olmalıyız. Valilik ve belediye olarak her türlü ihtiyaçlarında yanlarında olmalıyız. Ben bütün büyüklerimin ellerinden öpüyor, hepinizin bayramını en içten dileklerimle kutluyorum’ şeklinde konuştu. Bir huzur evi sakinin okuduğu şiirin ardından herkese bayram hediyeleri dağıtıldı. Son olarak Asri Mezarlıkta bulunan Askeri Şehitlik ve Polis Şehitliğini ziyaret eden Vali Yavuz Erkmen, eşi Nevhilal Erkmen ve protokol, mezarları başında bulunan şehit aileleri ile bayramlaştı.

     

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
20 Temmuz 2024 Cumartesi 27 41Sıcak
21 Temmuz 2024 Pazar 25 42Sıcak
22 Temmuz 2024 Pazartesi 27 42Sıcak
23 Temmuz 2024 Salı 26 41Sıcak
24 Temmuz 2024 Çarşamba 25 39Sıcak