REKLAMI GEÇ

Sevgi Eli, Kayalı Ailesi’nin yaralarını sardı

Sevgi Eli, Kayalı Ailesi’nin yaralarını sardı

Denizli Büyükşehir Belediyesi Sevgi Eli, bir süre önce Babadağ ilçesinde meydana gelen yangında evleri küle dönen Kayalı Ailesi’nin yaralarını sardı. Tüm eşyaları yenilenen Kayalı Ailesi, normal yaşama dönmenin sevincini yaşadı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 8 Ekim 2016 Cumartesi, 14:08

Denizli Büyükşehir Belediyesi Sevgi Eli, bir süre önce Babadağ’da çıkan yangında evleri büyük zarar gören Ayşe-Mehmet Kayalı imdadına koştu. Denizli’nin Babadağ ilçesinde geçen ay yaşanan talihsiz olayda, Kayalı Ailesi’nin evleri henüz sebebi belirlenemeyen bir nedenden dolayı çıkan yangında büyük zarar görmüş, tüm eşyaları kullanılamaz hale gelmişti. Olayın ardından Denizli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı ile koordineli bir çalışma yürüten Denizli Büyükşehir Belediyesi Sevgi Eli 8,10 ve 24 yaşlarında 3 çocuğu olan Mehmet-Ayşe Kayalı çiftine sahip çıktı.

denizli-sevgi-eli-kayali-ailesi-2

EŞYALARI YENİLENDİ
Denizli Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Erdal Işık, Sevgi Eli Sorumlusu Selma Yıldız ve Sevgi Eli ekipleri önceki gün aileyi ziyaret ederek, yangında kullanılmaz hale gelen eşyaları yeniledi. Mehmet ve Ayşe Kayalı çiftinin yenilenen eşyaları Sevgi Eli ekipleri tarafından tek tek döşendi. Yenilenen eşyaları görünce büyük sevinç yaşayan Kayalı çifti bu zor günlerinde imdatlarına koşan Denizli Büyükşehir Belediyesi Sevgi Eline teşekkür etti.

denizli-sevgi-eli-kayali-ailesi-1

“DENİZLİ’NİN VİCDANI”
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, afetzede ve ihtiyaç sahibi vatandaşların Sevgi Eli ile yaralarının sarıldığını ifade ederek, “Sevgi Elimiz, Denizli’nin vicdanı. Hayırsever vatandaşlarımız, afetzede ve ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın mağduriyetini Sevgi Elimiz aracılığı ile gideriyor” dedi. Aileye geçmiş olsun dileklerini ileten Başkan Osman Zolan, “Sevgi Eli, Büyükşehir İtfaiyemiz ile koordineli bir şekilde çalışarak, hayırseverlerimizden gelen yardımları ihtiyacı bulunan vatandaşlarımıza iletiyor. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
25 Haziran 2024 Salı 26 43Sıcak
26 Haziran 2024 Çarşamba 25 41Sıcak
27 Haziran 2024 Perşembe 24 41Sıcak
28 Haziran 2024 Cuma 25 39Sıcak
29 Haziran 2024 Cumartesi 22 39Sıcak