REKLAMI GEÇ

Sevgi eli Tavas’ta

Denizli Belediyesi’ne bağlı Sevgi Eli, hayırseverlerin bağışlarını kimsesiz, maddi durumu iyi olmayan, hasta, yatalak, engelli ve tüm ihtiyaç sahiplerine ulaştırmaya devam ediyor.

/ DENİZLİHABER / 12 Haziran 2007 Salı, 00:00

Sevgi Eli’nden Sosyal İşler Komisyonu Başkanı Gülay Iravul, Ekonomi Komisyonu Başkanı Hülya İlem ve Sevgi Eli sorumlusu Münevver Tekin, daha önce ilçeye bağlı muhtarlıklar aracılığıyla belirlenen ihtiyaç sahiplerine yardım için 3 minibüs dolusu gıda, giysi ve ev eşyasıyla Tavas’a gitti.

Merkezdeki mahallelerde 7 aileye çeşitli yardımlarda bulunan Sevgi Eli melekleri, sırasıyla Aldan, Sofular ve Seki köylerindeki kendilerini bekleyen ihtiyaç sahiplerine sevgi ellerini uzattılar. Geçimini çiftçilik yaparak geçiren ve çok ender görülen hastalık nedeniyle ayağından ameliyat olmak için yardım isteyen Ahmet Verim’in yardımına da Sevgi Eli uzandı. Sevgi melekleri, Verim’in diğer bütün ihtiyaçlarını karşılayarak ameliyat sözü verdi.

Bu arada, anne babasını kaybeden ve 2 hafta sonra düğün yapacak Suat Mustafa Karatayın yardımına da sevgi melekleri yetişti. Karatay’ın, tüm çeyiz eşyalarını Sevgi Eli karşıladı. Düğün yaklaştıkça ortaya çıkacak ihtiyaçlar da bir telefonla karşılanacak. Daha sonra, minibüsteki eşyalar diğer ihtiyaç sahiplerine dağıtılmak üzere ilçedeki diğer mahalle muhtarlıklarına teslim edildi. Denizli Belediyesi’ne bağlı Sevgi Eli, 2006’da il genelindeki 14 bin ihtiyaç sahibine çeşitli yardımlarda bulunmuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
14 Haziran 2024 Cuma 26 43Sıcak
15 Haziran 2024 Cumartesi 20 36Sıcak
16 Haziran 2024 Pazar 19 38Sıcak
17 Haziran 2024 Pazartesi 21 38Sıcak
18 Haziran 2024 Salı 22 40Sıcak