REKLAMI GEÇ

Vali Altıparmak, yangının ardından Servergazi Devlet Hastanesi’nde inceleme yaptı

Vali Altıparmak, yangının ardından Servergazi Devlet Hastanesi’nde inceleme yaptı

Vali Ahmet Altıparmak, sabah saatlerinde tomografi cihazında yangın çıkan Servergazi Devlet Hastanesi’nde incelemelerde bulundu. Vali Altıparmak, yangının hafif şekilde atlatıldığını belirtti, hastanede hizmetlerin aksamadan devam ettiğini söyledi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 30 Aralık 2016 Cuma, 12:19

Servergazi Devlet Hastanesi’nde tomografi cihazında meydana gelen elektrik kontağı kaynaklı yangının ardından Vali Ahmet Altıparmak hastanede incelemelerde bulundu.

Hastane yetkililerinden yangın ile ilgili bilgi alan Vali Altıparmak, olayın meydana geldiği bölümde de incelemelerde bulundu. Tomografi cihazının güç kaynağından kaynaklanan küçük bir yangının yaşandığını belirten Vali Altıparmak, görevlilerin olaya anında müdahale ettiğini ve hafif bir şekilde atlatıldığını söyledi.

Ekiplerin yangını kısa sürede söndürdüğünü belirten Vali Ahmet Altıparmak, hastanede hizmetlerin aksamadan devam ettiğini söyledi.

Yangın çıkan bölümdeki incelemelerinin ardından hastanenin acil servisini de ziyaret eden Vali Altıparmak, hastalarla sohbet etti, geçmiş olsun dileklerini sundu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
14 Haziran 2024 Cuma 26 43Sıcak
15 Haziran 2024 Cumartesi 20 36Sıcak
16 Haziran 2024 Pazar 19 38Sıcak
17 Haziran 2024 Pazartesi 21 38Sıcak
18 Haziran 2024 Salı 22 40Sıcak