REKLAMI GEÇ

Vali Canpolat’tan ziyaretler

Denizli Valisi Dr. Hasan Canpolat, DETGİS (Denizli Tekstil ve Giyim Sanayicileri Derneği), Atatürkçü Düşünce Derneği Denizli Şubesi, GETİAD( Genç Tüccarlar ve İşadamları Derneği), MÜSİAD ( Mustakil İşadamları Derneği)’ a iade-i ziyarette bulundu

/ DENİZLİHABER / 23 Mayıs 2007 Çarşamba, 00:00

DETGİS(Denizli Tekstil ve Giyim Sanayicileri Derneği)’nde Dernek Başkanı Kazım Aslan ve derneğe üye işadamları tarafından karşılanan Vali Canpolat ve işadamları tekstil sektörünün sorunları hakkında değerlendirmelerde bulundular.

Denizli’de STK’lar güçlü”

Buradan Atatürkçü Düşünce Derneği Denizli Şubesi’ni ziyaret eden Vali Canpolat Şube Başkanı Gülizar Biçer Karaca ve dernek üyeleri tarafından karşılandı. Şube Başkanı Gülizar Biçer Karaca dernek çalışmaları hakkında bilgi verirken, Vali Canpolat ziyarette yaptığı konuşmasında Denizli’de sivil toplum bilincinin yüksek düzeyde olduğunu belirterek

“Denizli’de vatandaşlarımız sivil toplum örgütlerine yüksek düzede ilgi duyuyorlar. Sivil Toplum Örgütlerimiz ne kadar güçlü olursa demokrasimiz o kadar gelişir. Vatandaşlarımızın taleplerini iletmesinin iki yolu var. Biri siyaset yoluyla diğeri de sivil toplum örgütleri yoluyla. Vatandaşlarımızın görüşlerini demokratik sınırlar içinde belirtmesi son derece sağlıklı ve önemli. Vatandaşlarımızın görüş ayrılıklarına rağmen aralarındaki barış, sevgi ve huzuru kaybetmemeleri gerekir” dedi.

GETİAD’a bina önerisi

İade-i ziyaretler GETİAD(Genç Tüccarlar ve İşadamları Derneği) ile devam ederken Vali Canpolat, GETİAD(Genç Tüccarlar ve İşadamları Derneği) Başkanı Necdet Özer ve Yönetim Kurulu üyelerince karşılandı. Dernek Başkanı Necdet Özer, Vali Canpolat’a dernek çalışmaları hakkında bilgi verirken, dernek olarak yeni bir binaya geçmek istediklerini söyledi. Vali Canpolat’ta, Dernek Başkanı Necdet Özer’e Denizli Merkezinde bulunan ve atıl durumda olan tarihi evlerden birisinin gerekli düzenleme yapılarak değerlendirilebileceğini ve dernek merkezi olarak kullanılabileceğini belirtti.

Vali Canpolat MÜSİAD’ta da (Mustakil İşadamları Derneği) Dernek Başkanı Fevzi Özdemir ve Yönetim Kurulu üyeleri tarafından karşılandı, derneğin çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
18 Haziran 2024 Salı 24 41Gökgürültülü Sağanak Yağışlı
19 Haziran 2024 Çarşamba 25 41Gökgürültülü Sağanak Yağışlı
20 Haziran 2024 Perşembe 24 42Sıcak
21 Haziran 2024 Cuma 23 41Sıcak
22 Haziran 2024 Cumartesi 24 40Sıcak