REKLAMI GEÇ

Vali Karahan Çardak ve Bozkurt İlçelerini ziyaret etti

Vali Karahan Çardak ve Bozkurt İlçelerini ziyaret etti

Denizli Valisi Hasan Karahan, ilçe turlarını sürdürüyor. Son olarak Çardak ve Bozkurt İlçelerini ziyaret eden Karahan, buradaki yatırımlar ve durumları hakkında bilgi aldı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 15 Kasım 2018 Perşembe, 16:08

Denizli Valisi Hasan Karahan, ilçe denetimlerini sürdürüyor. En son Honaz İlçesi’ne giden Vali Karahan, bu kez de Çardak ve Bozkurt ilçelerinde incelemelerde bulundu ve bilgi aldı. Gittiği ilçelerde önce kaymakamlığa, ardından da belediye ye giden Vali Karahan, kamu yatırımları ve durumları hakkında bilgi edinip, çalışmaları yerinde inceliyor.

Çardak ziyaretinde Kaymakam V. Kerem Türker’den ilçe hakkında bilgi alan ve buna karşılık gerekli talimatları veren Vali Hasan Karahan daha sonra Çardak OSB’de faaliyet gösteren İkiler Otomotiv Filtre, Çağ-Tek Kauçuk, Türkeli Ray Fabrikası ve Sanel Asansör gibi firmaları ziyaret ederek yetkililerinden faaliyetleri ve 2019 yılı hedefleri hakkında bilgi aldı.

Çardak ziyaretinden sonra Bozkurt İlçesi’ne geçen Vali Karahan burada 2018 yılı Mülkü İdare Amirleri Atama Kararı ile Bozkurt Kaymakamlığı görevine atanan Kaymakam Hasan Sadebıyık’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu ve ilçe hakkında bilgi aldı. Belediye Başkanı Birsen Çelik’i de makamında ziyaret eden Vali Karahan, daha sonra Bozkurt Meslek Yüksekokulu, ardından Adalet Bakanlığı Bozkurt Kadın Açık Ceza İnfaz Kurumunda kalan hükümlüleri topluma kazandırma amacıyla tekstil, dokuma, gıda ve resimden oluşan ürünlerin üretildiği atölyelerde incelemelerde bulundu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
16 Temmuz 2024 Salı 24 39Sıcak
17 Temmuz 2024 Çarşamba 26 40Sıcak
18 Temmuz 2024 Perşembe 25 40Sıcak
19 Temmuz 2024 Cuma 26 41Sıcak
20 Temmuz 2024 Cumartesi 25 42Sıcak