REKLAMI GEÇ

Vali Karahan’dan Cergibozan ve İnan için veda yemeği

Vali Karahan’dan Cergibozan ve İnan için veda yemeği

Denizli Valisi Hasan Karahan, emekli olan Vali Yardımcısı Ali Cergibozan ve Mustafa Kemal Paşa Kaymakamlığı’na atanan Kemal İnan için veda yemeği verdi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 1 Şubat 2019 Cuma, 16:34

Denizli Valisi Hasan Karahan emekli olan Vali Yardımcısı Ali Cergibozan ve Bursa Mustafa Kemal Paşa Kaymakamlığı’na atanan Vali Yardımcısı Kemal İnan, onuruna veda yemeği verdi. Polisevinde düzenlenen yemeğe vali yardımcıları, Kaymakamlar, İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir ile İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Metin Düz katıldı.

Yemekte konuşan Valimiz Hasan Karahan; “Ayrılıklar zordur ama bizim mesleğin de kaderi böyle 3-5 yıl bir il ya da ilçede görev yapıp sonra başka bir yerlere gidiyoruz, emekli oluncaya kadar emekli olunca da genelde kendi memleketimize yerleşiyoruz. Arkadaşlarımız ile Denizli’de birlikte uyumlu bir şekilde çalıştık. Denizli güzel bir şehir insanları güler yüzlü, Uyum ve birliktelik var. Elimizden geldiği kadar güzel ve hayırlı işler yapmaya çalıştık. Bizler mesleğimizin ilk gününden itibaren güzel hatıralar da biriktirebiliyoruz. Mülki İdare Amirliği farklı bir meslek, yüklediği sorumluluğun ağırlığı kişiyi hızlı bir şekilde olgunlaştırıyor. Arkadaşlarımız gittikleri yerlerde aileleriyle huzurla afiyetle yaşasınlar. Hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
23 Temmuz 2024 Salı 28 42Sıcak
24 Temmuz 2024 Çarşamba 25 39Sıcak
25 Temmuz 2024 Perşembe 24 39Gökgürültülü Sağanak Yağışlı
26 Temmuz 2024 Cuma 24 37Sıcak
27 Temmuz 2024 Cumartesi 21 35Sıcak