REKLAMI GEÇ

Vali Kocatepe 3 ilçeye gitti

Vali Kocatepe 3 ilçeye gitti

Vali Şükrü Kocatepe, ilçe gezileri kapsamında Serinhisar, Beyağaç ve Kale’ye gitti. Kaymakam ve belediye başkanlarıyla görüşen Kocatepe, ilçelerde yapılan yatırımlar ve sorunlarla ilgili bilgi aldı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 21 Nisan 2016 Perşembe, 11:12

Vali Şükrü Kocatepe’nin ilk durağı Serinhisar oldu. İl Emniyet Müdürü Hüseyin Namal ile birlikte İlçe Emniyet Amirliği hizmetine kiralanan binadaki restorasyon çalışmalarını inceleyen Kocatepe, yetkililerden bilgi aldı. Yeni yapılacak Hükümet Konağı nedeniyle mevcut binanın yıkılacağı söyleyen Kocatepe, burada bulunan kamu kurumlarının geçici olarak taşınmasını istedi.

denizli-vali-iyce-gezileri-1

Buradan Beyağaç’a geçen Kocatepe, Kaymakam Muhammed Serkan Şahin ve Belediye Başkanı Mustafa Akçay’dan ilçede devam çalışmalar ve ihtiyaçlar hakkında bilgi aldı, bazı resmi daireleri de ziyaret etti.

ÇOCUKLARA HEDİYE
Esnaf ve vatandaşlarla da sohbet eden Vali Kocetepe, onların isteklerini dinledi. Karşılaştığı çocuklara oyuncak ve çeşitli hediyeler veren Kocatepe, Beyağaç-Kale yol güzergahında tütün dikimi yapan çiftçilerle konuştu, onlara şeker ikramında bulundu.

denizli-vali-iyce-gezileri-2

Gezisini Kale ile tamamlayan Kocatepe, Kaymakam İhsan Ayrancı ile birlikte Bölge Trafik İstasyonu inşaatını gezdi, inşaatın son durumuyla ilgili şantiye görevlilerinden bilgi aldı.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
14 Temmuz 2024 Pazar 22 38Sıcak
15 Temmuz 2024 Pazartesi 24 39Sıcak
16 Temmuz 2024 Salı 25 40Sıcak
17 Temmuz 2024 Çarşamba 25 41Sıcak
18 Temmuz 2024 Perşembe 25 41Sıcak