REKLAMI GEÇ

Vali’den maliyecilere hayır duası

Vali’den maliyecilere hayır duası

Denizli Vergi Dairesi Başkanı Zafer Evci ile grup başkanları 26. Vergi Haftası kutlama etkinlikleri kapsamında Vali Şükrü Kocatepe’yi ziyaret etti. Denizli’nin vergisini ödeyen bir il olduğunu ve bu konuda Denizli Vergi Dairesi’nin başarılı olduğunu belirten Vali Kocatepe, “Güçlü devlet olmanın temel şartı varlıklı olmak. Cep boş olunca güçlü olunur mu? O nedenle bizim vergileri tam almamız lazım. Size sağlıklı uzun ömürler diliyorum” dedi ve maliyecilere şeker ikram etti.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 23 Şubat 2015 Pazartesi, 11:46

Denizli Vergi Dairesi Başkanlığı, 26. Vergi Haftası kutlama etkinliklerine, Valilik Önündeki Atatürk Anıtı’nda düzenlenen törenle başladı. Atatürk Anıtı’na çelenk koyan maliyeciler, daha sonra Vali Şükrü Kocatepe’yi ziyaret etti.

denizli-vergi-haftasi-vali-sukru-kocatepe-vergi-dairesi-hayir-duasi-ic-1jpg

“CEP BOŞ İSE GÜÇLÜ OLUNMUYOR”
Vali Kocatepe, vergilerin zamanında ve tam olarak toplanması için vatandaşların bilinçlendirilmesi gerektiğini vurgulayarak, Denizli’nin bu görevini tam olarak yerine getiren bir il olduğunu söyledi. Denizlililerin vergilerini, okul, köprü yaptırarak ödediğini söyleyen Kocatepe, “Güçlü devlet olmanın şartı varlıklı olmaktır. Cep boşsa güçlü olamazsın. Bilek gücü ile ülkeler yönetilmiyor. O nedenle bizim vergileri tam almamız gerekiyor ki; hizmet üretilebilsin” dedi.

VALİ ŞEKER İKRAM ETTİ
Vergi Dairesi Başkanları ile vergi uzmanlarına önemli görevler düştüğünü belirten Vali Kocatepe, “Allah sizlere uzun ömürler versin. Görevinizde başarılar dilerim” diyerek kalktı ve sehpanın üzerinden şeker kasesini olarak maliyecilere ikram etti. Vergi Dairesi Başkanı Zafer Evci şekeri aldı, daha sonra çalışanları Vali Kocatepe’nin elinden şeker kâsesini alarak diğer misafirlere ikramda bulundu.

denizli-vergi-haftasi-vali-sukru-kocatepe-vergi-dairesi-hayir-duasi-ic-2

ETKİNLİKLER 1 HAFTA SÜRECEK
Denizli Vergi Dairesi Başkanı Zafer Evci, 26. Vergi Haftası etkinliklerinin bir hafta devam edeceğini belirterek, “Kutlama programı kapsamında ben ve grup başkanlarımızın katılımı ile oluşturduğunuz 25 kişilik ekip, mükelleflerimizi ziyaret edeceğiz. Tüm STK’ları ve okulları ziyaret ederek vergi bilincini oluşturmak, farkındalık oluşturmak istiyoruz. Ayrıca, Vergi Dairesi çalışanlarımıza yönelik de etkinliklerimiz olacak” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
17 Temmuz 2024 Çarşamba 25 38Sıcak
18 Temmuz 2024 Perşembe 25 41Sıcak
19 Temmuz 2024 Cuma 26 40Sıcak
20 Temmuz 2024 Cumartesi 26 41Sıcak
21 Temmuz 2024 Pazar 27 42Sıcak