REKLAMI GEÇ

Yardımlaşma ve dayanışmanın adı: Sevgi Eli 18 yaşında

Yardımlaşma ve dayanışmanın adı: Sevgi Eli 18 yaşında

14 Şubat 2006 Sevgililer Günü’nde kurulan Denizli Büyükşehir Belediyesi Sevgi Eli, 18 yaşına bastı. İhtiyaç sahipleri ile hayırseverler arasında köprü görevini yürüten Denizli Büyükşehir Belediyesi Sevgi Eli, 18 yıldır çaresizlerin çaresi, darda kalanların umudu olmaya devam ediyor.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 13 Şubat 2024 Salı, 14:05

Denizli’de ihtiyaç sahipleri ile hayırseverler arasında köprü görevini yürütmek üzere 14 Şubat 2006 Sevgililer Günü’nde kurulan Denizli Büyükşehir Belediyesi Sevgi Eli, 18 yaşına bastı. Denizli Büyükşehir Belediyesinin en önemli sosyal sorumluluk projeleri arasında bulunan Sevgi Eli, 18 yıldır hayırseverlerden aldığı yardımlar ile Büyükşehir Belediyesinin desteklerini ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyor.

Denizli merkez ile birlikte tüm ilçelerde çaresizlerin imdadına koşan Denizli Büyükşehir Belediyesi Sevgi Eli, kurulduğu ilk günden itibaren kimsesiz ve maddi durumu kötü vatandaşlar başta olmak üzere tüm ihtiyaç sahiplerine gıda, kıyafet ve ev eşyası gibi yardımlarda bulunuyor.

Sevgi Eli Mağazası ile yuva kuracak çiftlere gelinlik ve damatlık başta olmak üzere her türlü desteği veren Sevgi Eli, her yaşa uygun giyim eşyaları ile muhtaç vatandaşların yanında oluyor.

Ayrıca Denizli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı ile de koordine olan Sevgi Eli, merkez ve ilçelerde çıkan yangınlarda eşyaları küle dönen ailelere de umut oluyor. Hayırseverlerin bağışladığı eşyalar ile yangın sonrası sokakta kalan ailelerin evi baştan aşağı yenileniyor.

YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMANIN EN GÜZEL ÖRNEĞİ
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Sevgi Eli’nin kent tarihinin en büyük sevgi ve iyilik hareketi olduğunu söyledi. 18 yıldır bağışlarıyla Segi Eli’ne katkıda bulunan tüm hayırseverlere teşekkür eden Başkan Zolan, “Çok özel bir tarihte kurulan Sevgi Eli’miz 18 yıldır ‘Bir elin verdiğini öbür el görmeyecek’ anlayışıyla hareket etmeye devam ediyor” diye konuştu. Sevgi Eli’nin Denizli’de yardımlaşma ve dayanışmanın en güzel örneği olduğunu vurgulayan Başkan Zolan, “Sevgi Eli kurucusu önceki dönem Belediye Başkanımız ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nihat Zeybekci ve kıymetli eşi Ayşen Zeybekci ile tüm hayırseverlerimize Denizli halkı adına teşekkür ediyor, çaresizlerin çaresi Sevgi Eli’mize nice yaşlar diliyorum” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
21 Nisan 2024 Pazar 9 25Çok Bulutlu
22 Nisan 2024 Pazartesi 11 28Çok Bulutlu
23 Nisan 2024 Salı 15 33Çok Bulutlu
24 Nisan 2024 Çarşamba 18 35Çok Bulutlu
25 Nisan 2024 Perşembe 16 28Az Bulutlu