REKLAMI GEÇ

Yeni yılı onlarla karşıladılar

Yeni yılı onlarla karşıladılar

Vali Şükrü Kocatepe ve Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, yeni yılı huzurevinde kalan yaşlılar ile devlet korumasındaki çocuklarla birlikte karşıladı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 1 Ocak 2016 Cuma, 15:11

Vali Şükrü Kocatepe ve eşi Sultan Kocatepe, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve eşi Berrin Zolan, Denizli Huzurevi ile Çocuk Yuvası’nı ziyaret ettiler. Ziyarete Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Çocuk Hizmetleri Genel Müdürü Temindar Aytekin, Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürü İshak Çiftçi, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Namal ve eşi Züleyha Namal, İl Jandarma Alay Komutanı Albay Cengiz Yıldız ve eşi Seher Yıldız, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ahmet Altın ve eşi Suay Altın Merkezefendi Kaymakamı Şükrü Görücü ve eşi Nurşen Görücü de katıldı.

denizli-buyuksehir-belediyesi-valiik-huzurevi-cocuk-yurdu-ziyaret-ic-1

Ziyaretin ardından yılbaşı eğlence programı gerçekleştirildi. Kocatepe ve Zolan, verdikleri hediyelerle çocukları sevindirdiler. Hazırlanan pastayı ise Çocuk Hizmetleri Genel Müdürü Temindar Aytekin çocuklar ile birlikte kesti. Palyaço grubu da çocuklarla oyunlar oynayıp, gösteriler sundu.

denizli-buyuksehir-belediyesi-valiik-huzurevi-cocuk-yurdu-ziyaret-ic-2

BAŞARILI SPORCULARA ÖDÜL
Bu arada, Denizli ve ülke genelinde düzenlenen sportif yarışmalarda dereceye giren yetiştirme yurdu öğrencilerine çeşitli hediyeler verildi. Denizli’yi başarıyla temsil eden sporcular, altın ile ödüllendirildi.

denizli-buyuksehir-belediyesi-valiik-huzurevi-cocuk-yurdu-ziyaret-ic-3

HUZUREVİNDE EL ÖPTÜLER
Vali Kocatepe ve beraberindekilerin ikinci durağı Denizli Huzurevi oldu. Burada kalan 103 yaşlının ellerini öpen, onlarla sohbet eden protokol, çeşitli hediyeler verdi. Eğlence programında ise huzurevi korusunun söylediği şarkı ve türkülere zaman zaman konuklar da eşlik etti. Müziğin ritmine uyan bazı yaşlılar ise piste çıkıp oynadı.

Yılbaşı ziyaretinin ardından bir açıklama yapan Vali Şükrü Kocatepe, 2015 yılının acı ve tatlısıyla geride kaldığını belirterek, 2016 yılının sevgi, saygı ve kardeşliğin hakim öne çıkacağı bir yıl olmasını, savaşların son bulmasını, kan ve gözyaşlarının dinmesini diledi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
15 Temmuz 2024 Pazartesi 24 38Sıcak
16 Temmuz 2024 Salı 23 40Sıcak
17 Temmuz 2024 Çarşamba 26 40Sıcak
18 Temmuz 2024 Perşembe 26 41Sıcak
19 Temmuz 2024 Cuma 26 42Sıcak