REKLAMI GEÇ

Yine kepçe vukuatı ve boşa akan su

Yine kepçe vukuatı ve boşa akan su

Kentin farklı mahallelerinde alt yapıya yönelik çalışmalarda sıkça yaşanan içme suyu borularının parçalanması vakaları bitmek bilmiyor. Bu kez operatör kepçeyi Başkarcı Mahallesi’nde daldırdı, toprakla birlikte parçalanan boruyu da getirdi. Sonrası mı? Ana boruyu patlatan ihbar etti, ekip gelinceye kadar geçen bir saatte su boşa akıp gitti. Hem de “suyu tasarruflu kullanın” çağrıları yapıldığı bu günlerde.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 1 Temmuz 2016 Cuma, 09:46

Başkarcı Mahallesi’nde, asfaltlama çalışmalarının ardından yaya kaldırımı inşaatına başlandı. Bu çalışmalar kapsamında iş makinesi operatörü, bu sabah Kazanoğlu Sitesi önünde kepçeyi toprağa daldırdı. Bunun sonucunda musluklardan akan su aniden kesildi. “Ne oldu?” diye merakla dışarıya çıkanlar, kepçenin patlattığı borudan fışkıran suyu gördü.

O çevrede oturanlar çaresiz bir şekilde suyun yeniden akmasını, boruyu patlatan operatör ise gelecek belediye ekibini beklemeye koyuldu. Büyükşehir Belediyesi’nden “Aman suyu tasarruflu kullanalım” çağrılarının yapıldığını birbirlerine anımsatan vatandaşlar, “Bir tarafta susuz yaz uyarıları, diğer tarafta sıkça karşılaşılan bu tablo. Ne tasarruf ama” demekten kendilerini alamadı.

Yorumlar

öğrenci velisi   -  Bağlantı 1 Temmuz 2016, 16:08

Artık bıktırdılar hala var hala devam ediyor, ne zaman biteceği de belirsiz. Boşa zaman emek, israf yazık çok yazık.Yıllar önce olmadı bu yüzyılın projesi.

Ömer   -  Bağlantı 1 Temmuz 2016, 14:18

Belediyemiz.de yıllardır devam eden ve ne zaman da biteceği belli olmayan YÜZYILIN ALT YAPI PROJESİ. Müteahhitler zengin olsun da bizler suzuz kalsak da şehrimizin yolları patika yollarını andırsa da önemli değil….

Denizlili   -  Bağlantı 1 Temmuz 2016, 13:07

Sularımız israf ediliyor, yollarımız israf ediliyor, paramız israf ediliyor, zamanlarımız israf ediliyor, doğamız israf ediliyor, en kötüsü insanlarımız israf ediliyor…

MEHMET   -  Bağlantı 1 Temmuz 2016, 11:18

BELEDİYEDE ÇALIŞANEKİP BİLMİYOR NERDEN BORU GEÇTİĞİNİ BİVAKİT BAYRAM YERİNDE KAZI YAPACAKLAR BURDA BORU VAR DEDİM ADAM BENİM İŞİMİ BANA ÖĞRETCEN DEDİ VE KEPCEYİ VURUNCA BORU PATLADI ONDAN SONRADA NASIL OLUR BURDA BORU DİYOR BİZORDA KIRKYILLIK ESNAFIZ

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
24 Temmuz 2024 Çarşamba 26 39Sıcak
25 Temmuz 2024 Perşembe 24 39Çok Bulutlu
26 Temmuz 2024 Cuma 24 36Parçalı Bulutlu
27 Temmuz 2024 Cumartesi 21 35Sıcak
28 Temmuz 2024 Pazar 24 39Sıcak