REKLAMI GEÇ

Zeybekci, TMMOB başkanları ile bir araya geldi

Zeybekci, TMMOB başkanları ile bir araya geldi

Denizli Belediye Başkanı Nihat Zeybekci ile TMMOB’a bağlı odaların Denizli’deki şube ve temsilciliklerinin yönetimleri ile kahvaltıda bir araya geldi.

/ DENİZLİHABER / 25 Aralık 2009 Cuma, 17:26

Denizli Belediye Başkanı Nihat Zeybekci, sivil toplum örgütlerinin yönetimleri ile bilgi alışverişinde bulunmak ve taleplerini almak için gerçekleştirdiği toplantılarına devam ediyor.
Başkan Nihat Zeybekci, TMMOB’a (Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği) bağlı odaların Denizli’deki şube ve temsilciliklerin yönetimleri ile Çamlık Ofis’te düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi. Denizli ve Türkiye gündemine ilişkin konuların konuşulduğu toplantıda, belediye çalışmaları hakkında bilgi veren Başkan Zeybekci, “Belediye çalışmalarında en büyük destekçimiz olan siz değerli mimar mühendis arkadaşlarımıza sonsuz teşekkür ediyorum. Bilimsel zekanın olmadığı yerde hizmet olmayacağını biliyorum. Denizli’ye yapılan birçok işte sizlerin imzası var. Birçok alanda, birçok işte birlikte çalıştık. Hepinize bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

Odaların artık seçim dönemine girdiğine belirten Başkan Zeybekci, aday olacaklara başarı diledi. Mühendis ve mimari kadrolar olmadan hizmet yapılamayacağına dikkat çeken Zeybekci, “Arkadaşlar sizleriz bir hizmet, sizleriz bir Denizli düşünmek kesinlikle mümkün değildir. Siz olmadan bu ülkeye hizmet edemeyiz. Belediyemizin hizmetlerine baktığımızda bunların hepsinin altında mimar ve mühendislerin teknik kadroların imzası var. Tüm bu yapılanlar bilimsel zekanın çalışmaları. Bu yüzden sizlerin fikirleri bizim için büyük önem taşıyor. Bugüne kadar uyumlu bir çalışma temposu yakaladık umarım bundan sonra da böyle olacak diye konuştu.

TMMOB Denizli İl Koordinasyon Kurulu Sekreteri Fatih Yaşa, son dönemde belediye ile önemli işlere imza attıklarını söyledi. Yapılan işlerde ortak hareket edildiğini ve Denizli’yi ilgilendiren konularda önerilerinin değerlendirildiğini belirten Yaşa, “Son dönemde gerek belediyenin danışma kurullarında, gerekse belediyenin diğer işlerinde birçok konuyu beraber ele aldık. Birçok protokoller yaptık. Hepimizin adına belediye başkanımıza, çalışmalarımızda destek olduğu, fikirlerimizi ve görüşlerimizi aldığı için teşekkür ederim. Hep birlikte kentimiz için, ülkemiz için, beraber daha güzel çalışmalar yapmak üzere hepinize seçimlerde başarılar dilerim” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
30 Mayıs 2024 Perşembe 15 28Gökgürültülü Sağanak Yağışlı
31 Mayıs 2024 Cuma 14 30Parçalı Bulutlu
1 Haziran 2024 Cumartesi 17 33Az Bulutlu
2 Haziran 2024 Pazar 20 35Sıcak
3 Haziran 2024 Pazartesi 22 36Sıcak