REKLAMI GEÇ

ZOLAN: 30 MART’TA PAMUKKALE VE MERKEZEFENDİ KAZANACAK

ZOLAN: 30 MART’TA PAMUKKALE VE MERKEZEFENDİ KAZANACAK

Yaklaşan yerel seçimler öncesinde gösterdiği yüksek performans ile dikkat çeken AK Parti Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Osman Zolan, Denizli’nin dört bir yanında vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Bu kez bazı fabrika ve esnafları ziyaret eden Osman Zolan, 30 Mart’ta tüm Denizli ile birlikte Pamukkale ve Merkezefendi’nin de kazanacağını söyledi.

/ DENİZLİHABER / 13 Mart 2014 Perşembe, 16:53

Hemen hemen her gün gerçekleştirdiği ilçe, belde ve köy ziyaretlerinin yanı sıra kent merkezinde de farklı ziyaretlerde bulunan AK Parti Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Osman Zolan, son olarak Korucuk ve Eskihisar bölgesindeki fabrikalar ile Sarayköy Caddesi’ndeki esnafları ziyaret etti. Tüm ziyaretlerinde olduğu gibi yine vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Osman Zolan’ın fabrika ziyaretlerine AK Parti Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Muhammet Subaşıoğlu da katıldı.

ic-1

“MERKEZEFENDİ DAHA DA GÜZEL OLACAK”
Korucuk ve Eskihisar mahallelerindeki tekstil ve mermer fabrikalarını ziyaret ederek burada çalışan vatandaşlarla bir araya gelen Osman Zolan, Merkezefendi ve Pamukkale’de hayata geçirecekleri ayrı ayrı 121 Dev Proje’den bahsetti. Kent merkezi başta olmak üzere tüm Denizli’nin şaha kalkacağını vurgulayan Osman Zolan, “Denizli Büyükşehir Belediyesi için 222 Dev Proje hazırladık. Bu projelerimiz ana başlıklar altında toplanmış yüzlerce alt projeyi içeriyor. Bu kapsamda Pamukkale ve Merkezefendi ilçelerimiz için de ayrı ayrı 121 Dev Proje ortaya koyduk. İnşallah bu projelerimizi sizlerle birlikte, Pamukkale Belediye Başkan Adayımız Hüseyin Gürlesin ve Merkezefendi Belediye Başkan Adayımız Muhammet Subaşıoğlu kardeşlerimle birlikte el ele, gönül gönüle vererek gerçekleştireceğiz. Denizlimiz’i hep birlikte daha güzel günlere taşıyacağız. İnşallah bu projelerimizin ardından Merkezefendi daha da güzel olacak” şeklinde konuştu.

“PAMUKKALE’DE YAŞAMAK BİR AYRICALIK OLACAK”
Fabrika ziyaretlerinin ardından Sarayköy Caddesi’ndeki esnafları ziyaret eden AK Parti Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Osman Zolan, burada karşılaştığı tüm vatandaşlarla tek tek ilgilendi. Hayata geçirecekleri dev projelerle kent merkezinin çok daha güzel olacağını anlatan Zolan, şunları kaydetti: “Kent merkezinde bugüne kadar irili ufaklı binlerce projeyi hayata geçirdik. Bu projelerimiz sayesinde Denizlimiz Türkiye’nin en güzel illerinden biri haline geldi. Şimdi ise sıra topyekun kalkınmada. Pamukkale ilçemizde Hüseyin Gürlesin kardeşimle birlikte hayata geçireceğimiz dev projelerin ardından Pamukkale’de yaşamak bir ayrıcalık olacak. Bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da sizlerle birlikte başarmaya devam edeceğiz. Ben sizlerden bu birlikteliğimizin daim olmasını istiyorum.”

ic-2

MERKEZEFENDİ’YE MÜJDE
Yerel seçimlere az bir süre kala kent merkezinde düzenlenen mahalle toplantılarında vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Osman Zolan, Çakmak Mahallesi’nde düzenlenen buluşmaya müjdelerle gitti.

Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği mahalle toplantısında konuşan Osman Zolan, Denizli Büyükşehir Belediyesi için 222 Dev Proje hazırladıklarını, ayrıca Merkezefendi için de Muhammet Subaşıoğlu ile birlikte 121 Dev Proje oluşturduklarını anlattı.

ic-3

“MERKEZEFENDİ’YE DEV PROJELER KAZANDIRACAĞIZ”
Kent merkezinde hayata geçirecekleri pek çok projenin Merkezefendi’yi daha güzel bir geleceğe taşıyacağının altını çizen AK Parti Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Osman Zolan, hedeflerinin büyük olduğunu söyledi. Zolan, şunları söyledi: “Delikliçınar Yer Altı Otoparkı, Oto Galericiler Sitesi, Amatör Sporlar Kompleksi, Türk Tarihi Müzesi, İlbade-Kumtepe Sosyal Tesisleri, 4. Sanayi Sitesi, Gümüşler Akçeşme Köprülü Kavşağı, Sanayi Bağlantı Köprüsü, Gümüşler Yaya Üst Geçidi, yeni trafik eğitim parkları, Yenişehir Kent Ormanı, Göktepe Seyir Terası ve daha pek çok dev projemizi Merkezefendi ilçemizde hayata geçireceğiz. Merkezefendi, yüksek yaşam kalitesi ile Türkiye’ye örnek bir kent olacak. Tüm hedeflerimize yine sizlerle birlikte ulaşacağız.”

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
19 Haziran 2024 Çarşamba 24 40Gökgürültülü Sağanak Yağışlı
20 Haziran 2024 Perşembe 24 42Sıcak
21 Haziran 2024 Cuma 24 42Sıcak
22 Haziran 2024 Cumartesi 24 41Sıcak
23 Haziran 2024 Pazar 25 43Sıcak