REKLAMI GEÇ

Zolan: “Denizli, Büyükşehir ile daha güzel”

Zolan: “Denizli, Büyükşehir ile daha güzel”

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, ilçe ziyaretleri kapsamında Kale’yi ziyaret etti. Başkan Zolan, “Büyükşehir ile her şey çok daha güzel olacak dedik ve çok şükür o güzellikleri artırmaya devam ediyoruz” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 8 Nisan 2017 Cumartesi, 14:33

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, ilçe ziyaretleri kapsamında Kaleli vatandaşlarla bir araya geldi. İlk olarak Büyükşehir Belediyesinin Kale ilçesinde düzenlediği Türkiye’nin en büyük Çocuk Şenliği alanındaki çocuklarla bir araya gelen Başkan Zolan, daha sonra Gölbaşı, Gülbağlıklar, Çamlarca, Karaköy ve Narlı Mahallesi’nde vatandaşlar ile buluştu.

Ziyarette Başkan Zolan’a Kale Belediye Başkanı Erkan Hayla ve beraberindekiler eşlik etti. “Büyükşehir kapsamına girince her şey daha güzel olacak” dediklerini hatırlatan Başkan Zolan, “Büyükşehir ile birlikte omuzlarınıza yük binmeyecek, bunun yerine birçok hizmet alacaksınız; Bir şey almaya değil hizmet vermeye geldik’ demiştik. Büyükşehir ile her şey çok daha güzel olacak dedik ve çok şükür o güzellikleri artırmaya devam ediyoruz” dedi.

“GECE GÜNDÜZ ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYORUZ”
Başkan Zolan, konuşmasını şöyle sürdürdü: “İnsanımız nerede yaşıyorsa oraya hizmet götürmeye devam ediyoruz. Tüm mahallelerimizde kilit parke taşı döşüyoruz, artık vatandaşlarımızın ayağı toza ve çamura değmeyecek. Alt yapı ihtiyacı olan bölgelerimize hizmet götürmeyi sürdürüyoruz. Daha yapmamız gereken işler tabi ki var. Ancak hizmet yapmamızda hiçbir sıkıntı yok gece gündüz çalışmaya devam ediyoruz.”

“DAHA GÜÇLÜ OLMAK GEREKİYOR”
16 Nisan’da yapılacak referanduma değinen Başkan Zolan, mevcut sistemde yaşanan olumsuzlukları anlatarak, “Sorun sistemden kaynaklanıyor. Artık bu sistemi yenilemek gerekiyor. Devletimiz, cumhuriyetimiz ayakta, bayrağımız dalgalanmaya devam ediyor, bunlarla ilgili hiçbir sıkıntı yok. Türkiye’de istikrarlı bir kalkınma için bu coğrafyada daha güçlü olmak gerekiyor. Bu seçim bir parti meselesi değil Türkiye meselesidir, memleket meselesidir” diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
25 Temmuz 2024 Perşembe 25 39Gökgürültülü Sağanak Yağışlı
26 Temmuz 2024 Cuma 24 36Parçalı Bulutlu
27 Temmuz 2024 Cumartesi 22 36Sıcak
28 Temmuz 2024 Pazar 22 38Sıcak
29 Temmuz 2024 Pazartesi 25 39Sıcak