REKLAMI GEÇ

Zolan halkla buluştu, sorun dinledi

Zolan halkla buluştu, sorun dinledi

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın, Ağustos 2015’te başlatarak geleneksel hale getirdiği Halk Günü buluşmaları sürüyor.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 7 Şubat 2017 Salı, 18:00

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın Ağustos 2015’te başlayarak her ayın ilk salı günü düzenlediği Halk Günü buluşmaları şubat ayında da devam etti.

Yoğun bir katılımın olduğu şubat ayı buluşmalarında da vatandaşların istek, sorun, görüş ve önerilerini dinleyen Başkan Osman Zolan, sabah saatlerinden itibaren tüm ekibiyle birlikte Denizli Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Bölümünde Denizlililerin dertlerine çözüm aradı.

Her ayın ilk salı günü düzenlemeye devam ettikleri Halk Gününde vatandaşlarla doğrudan ve randevusuz bir şekilde bir araya geldiklerini belirten Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “Hemşehrilerimizle şehrimizin her noktasında; gerek bir etkinlikte, gerek sokakta, gerekse belediyemizde daima iç içeyiz. Ancak Halk Gününü mesaimizin tamamını vatandaşlarımızla randevusuz bir şekilde görüşmek için ayırıyoruz” dedi.

Vatandaşların fikir ve önerilerinin kendileri için çok önemli olduğunu vurgulayan Başkan Zolan, “İyi ki halk günlerini başlatmışız diyorum. Burada amacımız halkımızın sorununu çözebilmek ve dertlerine derman olabilmek. Bir vatandaşımızın bile yüzünde tebessüme vesile olabildiysek ne mutlu bize” diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
14 Temmuz 2024 Pazar 22 38Sıcak
15 Temmuz 2024 Pazartesi 24 39Sıcak
16 Temmuz 2024 Salı 25 40Sıcak
17 Temmuz 2024 Çarşamba 25 41Sıcak
18 Temmuz 2024 Perşembe 25 41Sıcak