REKLAMI GEÇ

Zolan: İyi ki Halk Günü’nü başlatmışız

Zolan: İyi ki Halk Günü’nü başlatmışız

Halk Günü’nde Büyükşehir Belediyesi’ne gelen vatandaşlarla birebir görüşen Başkan Osman Zolan, “İnsanlarımızın, ‘Başkan ile görüşeceğiz’ diye emin bir şekilde buraya gelmeleri beni mutlu etti. İyi ki Halk Günü’nü başlatmışız” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 5 Ağustos 2015 Çarşamba, 14:20

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın vatandaşların istek, öneri ve sorunlarını dinlediği ilk Halk Günü buluşmasını değerlendirdi. Zolan, “Bugün vatandaşlarımız randevusuz bir şekilde ‘acaba Başkan var mı? Başkan ile görüşebilir miyim?’ endişesi olmadan, ‘bugün ben Başkan ile görüşeceğim’ güveni ile sabahın erken saatlerinden itibaren gelmeye başladı. Biz buradaydık. Vatandaşlarımız belediyeye geldiğinde, giriş kapısında bizimle karşılaştı ve gelenlerin tamamıyla görüştüm” diye konuştu.

“Bugün baktığımızda ne kadar doğru bir iş yaptığımızı, Halk Günümüzün ne kadar faydalı olduğunu gördüm. Fark edemediğimiz, bilgimiz olmayan, halloldu diye düşünüp eksik kalan veya görmediğimiz konuları gördük” diyen Zolan, şunları kaydetti:

“Vatandaşlarımızın şahsi sıkıntıları ile ilgili ise onlar için büyük fakat bizlerin rahatlıkla çözebileceğimiz hususların olduğunu gördük. Zaten bizler bunlar için buradayız. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı olarak Denizli’de olan her şeyin, mutsuz olan insanların sorumluluğu bana ait. İnsanlar eğer bir gece aç yatıyorsa onun sorumluluğu bizim boynumuzdadır. Biz ulaşabileceğimiz her yere ulaşmaya çalışıyoruz.

Ben, burada öyle güzel duygular yaşadım ki, bugün bazı vatandaşlarımız sadece toplumu ilgilendiren birçok konuyu not alıp, Halk Günü’nde ‘bunu Başkan’a anlatayım’ diye gelmiş. ‘Bu şehir hepimizin’ duygusunun yaratılmış olması çok önemli. Hem şehrim için hem de görevimi hakkıyla yapabilmek adına bana yardımcı olan vatandaşlarımızı dinlemiş olmaktan dolayı ayrı bir mutlu oldum. Çünkü onlar göremediğimiz konuları bize gösteriyor ve yükümüzü hafifletiyorlar. Ben herkese çok teşekkür ediyorum. Daha mutlu bir Denizli için kentimizin yarını daha güzel olsun noktasında gayretlerimiz Halk Günü ve diğer yaptığımız işlerle beraber devam edecek. İnşallah Denizlimiz daha güzel, insanlarımız daha mutlu olacak.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
22 Temmuz 2024 Pazartesi 27 42Sıcak
23 Temmuz 2024 Salı 27 42Sıcak
24 Temmuz 2024 Çarşamba 26 40Sıcak
25 Temmuz 2024 Perşembe 25 39Sıcak
26 Temmuz 2024 Cuma 25 38Sıcak