REKLAMI GEÇ

Zolan’ın halkla buluşmaları devam ediyor

Zolan’ın halkla buluşmaları devam ediyor

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın geleneksel hale getirdiği Halk Günü buluşmaları yeni yılda da devam ediyor. Vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Zolan, “Halkla buluşmak bizleri çok mutlu ediyor. Görevimiz vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını gidermek, dertlerine derman olmak, taleplerini karşılamak” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 3 Ocak 2017 Salı, 14:56

Ağustos 2015’te başlayan ve aralıksız her ayın ilk salı günü düzenlenmeye devam eden Halk Günü buluşmaları 2017 yılında da sürüyor. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, oldukça yoğun katılımın olduğu ocak ayı buluşmalarında da halkın istek, sorun, görüş ve önerilerini dinledi.

Başkan Zolan, “Halkla buluşmak bizleri çok mutlu ediyor. Görevimiz vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını gidermek, dertlerine derman olmak, taleplerini karşılamak. Bu noktada artık Denizli’de oturan ve bilinen bir sistem var. Her ayın ilk salı günü tam gün buradayım. Vatandaşlarımız randevu almaksızın burada dertlerini ve taleplerini iletebilme imkanı buluyor. Ben de birinci ağızdan halkın sıkıntı ve beklentilerini almış oluyorum” dedi.

“BURADAYIM VE HERKESLE TEK TEK GÖRÜŞÜYORUM”
2017 yılının ilk Halk Gününü yine yoğun bir katılımla gerçekleştirdiklerini belirten Başkan Zolan, “Her zaman olduğu gibi dertlere derman olmaya gayret gösteriyoruz. Bunun dışında başka günler gelen vatandaşlarımız da eğer yerimizdeysek, şehir dışında veya toplantı gibi iş başında değilsek bizimle görüşebiliyor. Tabi Halk Günü dışında ‘Başkan yerinde mi? Görüşebilecek miyim?’ gibi soru işaretleri oluyor. Ama Halk Gününde o soru işareti yok. Buradayım ve herkesle tek tek görüşüyorum. Vatandaşlarımız değişik vesilelerle bize ulaşabiliyorlar. Halk Günü noktasında ise bir günümüzü tamamen ayırıyoruz. İyi ki başlamışız ve devam ediyoruz. Bir kişinin dahi rahat etmesine vesile olmak bizleri mutlu ediyor” diye konuştu.

BİRLİK VE BERABERLİK VURGUSU
2017 yılının Denizli, Türkiye ve insanlığa huzur getirmesini dileyen Başkan Zolan, “Maalesef ülkemiz üzerinde oyunlar, terör üzerinden yapılan girişimler var. İnşallah bunu hep birlikte bertaraf edeceğiz. Kimseye ayrım yapmaksızın tek vücut olmamız gerekiyor. Tek vücut olduğumuzda surda gedik açamayacaklar. Yaptıkları beyhude kalacak. Vatandaşlarımıza şunu söylüyorum: Sakın ola ki, tahriklere ve kaosa kapılmasınlar. Hepimizin aynı gemide olduğu unutulmasın. Bizi ayrıştırma noktasında gayretler var. En yetkili ağızlardan duyuncaya kadar hiçbir söylentiye itibar etmesinler. Uyanık olmak durumundayız; gün, birlik günü. Karşı taraf namertçe, hiçbir değer tanımadan saldırıyor. Biz bu tehdidin üstesinden ancak birlik ve beraberlikle gelebiliriz. Her türlü yalanı iftirayı atabilecek namertlerin oyununa gelmeyeceğiz, bu badireleri atlatacağız” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
19 Temmuz 2024 Cuma 27 40Sıcak
20 Temmuz 2024 Cumartesi 26 40Sıcak
21 Temmuz 2024 Pazar 27 41Sıcak
22 Temmuz 2024 Pazartesi 27 41Sıcak
23 Temmuz 2024 Salı 26 39Sıcak