REKLAMI GEÇ

Ak Parti Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Başer: İsteyen her vatandaşımız randevusuz görüşebilecek

Ak Parti Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Başer: İsteyen her vatandaşımız randevusuz görüşebilecek

Merkezefendi seçimlerinin flaş ismi Ekrem Başer, belediye başkanlığı döneminde haftanın sadece 5 günü değil en az 6 günü çalışacağını gerekirse pazar mesaisi yapacağını söylerken, mesai saatleri içinde isteyen her Merkezefendilinin randevu almadan kendisiyle görüşebileceği sözünü verdi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 10 Mart 2024 Pazar, 14:38

Merkezefendi’de Cumhur İttifakı adına yarışan genç siyasetçi ve  başarılı iş insanı Ekrem Başer, toplumun farklı kesimleri ile bir araya geliyor, kendi dönemine ilişkin kayda değer sözler veriyor. İş dünyasınca da çalışkanlığı ve samimiyetiyle bilinen Başer, özel sektördeki disiplinini belediye başkanlığı döneminde de sürdüreceğinin altını çiziyor.

2011’den bu yana siyasetin içinde olduğunu dile getiren Başer, vatandaşın belediye başkanından beklentilerini çok iyi bildiğini, bu beklentilerden özellikle 3’ünün yüksek öncelikli olduğunu vurguluyor. Yoğun bir tempoyla sürdürdüğü seçim çalışmalarında esnaf ve sokak ziyaretlerinin yanı sıra önemli kurum ve ailelerle bir araya gelerek belediye başkanlığı ile ilgili çalışma prensiplerini anlatan Başer, son ziyaretlerinden birinde vatandaşın belediye beklentilerini 3 başlık altında topladı.

  1. ULAŞILABİLİR OLACAĞIM
    Vatandaşın belediye başkanından beklentilerinde ilk sırada ulaşılabilirlik olduğunu söyleyen Başer, “Belediye başkanı ulaşılabilir olsun istiyor. Odamızın kapısı ardına kadar açık olacak. Mesai saatleri içinde belediye başkanından randevu almaksızın ziyaret edilecek” sözünü verdi.
  1. SAMİMİ OLACAĞIM
    Ayrıca vatandaşların kendi derdiyle dertlenen ve çözüm için samimi olan bir belediye başkanı görmek istediğini de vurgulayan Başer, “Bana kolayca ulaşmaları yetmez. Halkımızın sorununun beklentisinin çözümü konusunda samimiyetle çalışacağım” diye konuştu.
  1. SAHADA OLACAĞIM
    Cumhur İttifakı Adayı Başer’e göre belediye başkanına yönelik diğer önemli beklentinin ise, görev başkanların süresi boyunca sahada olması. “Seçmen başkanlardan seçim öncesindeki ziyaretlerinin döneminde de devam etmesini istiyor. Mahallenin muhtarını ziyaret etsin, mahallemizin esnafını ziyaret etsin, bizlerin yanında yer alsın istiyor” diyen Başer, bu 3 talebi de karşılayacakları sözünü verdi.

+1 HAFTANIN EN AZ 6 GÜNÜ ÇALIŞACAĞIM
Özel sektörde kendini bildi bileli haftanın 6 günü çalıştığını, hatta yaz kış demeden akşak saat 8, 5-9’a kadar mesai yaptığını dile getiren Ekrem Başer, Merkezefendi Belediye Başkanlığı döneminde de bu mantıkla ve tempoyla en az 6 gün çalışacağını, gerekirse Pazar mesaisi de yapacağını söyledi.

MAKAM OTOMOBİLİ KULLANMAYACAĞINI SÖYLEMİŞTİ
Daha önce de yaptığı bir açıklamada Belediye Başkanlığı makamına ait bir makam otomobili olmayacağını söyleyen Ekrem Başer, belediyenin kaynaklarını lüks ve gösteriş için boşa harcamayacağını dile getirmişti. Başer, ekonomik durumu ve iş ahlakı nedeniyle başkanlık görevini yürütürken devletin olanaklarını değil kişisel imkanlarını kullanmanın doğru olduğuna dikkat çekerken, “Çok şükür halimiz vaktimiz yerinde. Ben makam mevki için değil memleketime hizmet etmek için bu yola çıktım. Makam otomobilinden edilecek tasarrufla bir hemşerimin dahi sorununa çözüm olmak, bir ihtiyacı karşılamak zaten benim için dünyanın en büyük lüksü” diye konuşan Başer, bu çıkışıyla gündem yaratmıştı.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

MerkezefendiSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
15 Nisan 2024 Pazartesi 13 29Açık
16 Nisan 2024 Salı 14 31Açık
17 Nisan 2024 Çarşamba 14 29Çok Bulutlu
18 Nisan 2024 Perşembe 13 28Çok Bulutlu
19 Nisan 2024 Cuma 10 26Çok Bulutlu