REKLAMI GEÇ

Ak Parti Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer makam aracı kullanmayacağını açıkladı

Ak Parti Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer makam aracı kullanmayacağını açıkladı

AK Parti Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer, Sevindikli gençlerle buluştu. Göreve geldiği 1 Nisan’dan itibaren Merkezefendi Belediyesi’nde makam aracı döneminin kapanacağını söyledi. Başer, “Ben hizmet etmeye geliyorum, milletin parasını gösterişe çarçur etmeye değil” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 20 Şubat 2024 Salı, 14:03

Cumhur İttifakı’nın Ak Partili Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer, yoğun süren seçim çalışmaları sırasında Sevindik’te çok sayıda gence seslendi.

Merkezefendi Belediyesi’nin kendisi için bir makam değil hizmet mevkii olduğunu vurgulayan Başer, “Allahıma çok şükür ki bu kardeşinizin ne paraya ne makama ihtiyacı var. Tek derdimiz, ortak paydamız Merkezefendi, Denizli, Türkiye!.. Vatana, millete hizmet etmek” diye konuştu.

BÜEDEN MAKAM OTOMOBİLİ BÜESİ ÇIKMAYACAK!
“Dolayısıyla 31 Mart 2024 seçimlerinden itibaren inşallah Merkezefendi Belediyemizde makam otomobili dönemi sona erecek. Ben hizmet etmeye geliyorum, milletin parasını gösterişe çarçur etmeye değil” diyen Ekrem Başer, “Merkezefendili hemşehrilerimin tek kuruşunu heba ettirmeyeceğim. Belediye’nin bütçesinden makam otomobili bütçesi çıkmayacak” dedi.

UZUN SÜRE ALKIŞLANDI
İddialı çıkışına yönelik konuşması uzun süre alkışlanan Ekrem Başer, “Gereksiz tüm harcamaların sıfırlanacağı Merkezefendi Belediyesi’nin her kuruşu gerçek sahipleri yani Merkezefendi ilçesi sakinleri için harcanacak” diye konuştu.

YETENEKLİ HER GENCİN ELİNDEN TUTACAĞIZ”
Merkezefendili gençlerin yalnızca yarın değil, kendileri için bugün anlamına da geldiğini dile getiren Başer, “Yetenekli her gencin elinden tutarak Merkezefendi Belediyesi olarak onlara destek olacağız. İşte makam otomobili gibi ve ileride açıklayacağım pek çok israfa harcanan paranın bir kısmını da yetenekli gençlerimizin dünya çapında tanınırlığını sağlamak için çaba sarf edeceğiz” dedi.

ÇAKIROĞLUNU DA UNUTMADI
Geceli gündüzlü süren seçim çalışmaları ile seçmenin gönlüne dokunmaya devam eden Cumhur İttifakı Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer, 9 yıl önce PKK’lı teröristlerce katledilen üniversite öğrencisi Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nu da unutmadı. Sosyal medya hesabından, Çakıroğlu’nun anısına yapılmış parktaki anıtı başındaki ziyareti sırasında çekilmiş bir fotoğraf paylaşan Başer, “Tarih okurken tarih yazan yiğit, 9 yıl önce Ege Üniversitesi’nde PKK’lı teröristler tarafından katledilen Fatih Yılmaz Çakıroğlu’nu ölüm yıldönümünde rahmet ve minnetle anıyorum. Mekanın cennet olsun şehidim” ifadelerini kullandı.

Yorumlar

Ahmet   -  Bağlantı 21 Şubat 2024, 01:04

Belediyenin imkanı varsa ki muhakkak olur diye düşünüyorum her ihaleden 100 Aile ye her ay değişik Aileler olmak kaydıyla Ramazan paketi gibi Dev boy paket ve elektrik ücretleri ile internet yüzde 50 sine bunu yapan belediye başkanı kazanır.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

MerkezefendiSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
21 Nisan 2024 Pazar 9 26Parçalı Bulutlu
22 Nisan 2024 Pazartesi 11 28Parçalı Bulutlu
23 Nisan 2024 Salı 15 33Parçalı Bulutlu
24 Nisan 2024 Çarşamba 18 35Sıcak
25 Nisan 2024 Perşembe 16 28Parçalı Bulutlu