REKLAMI GEÇ

Ak Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Durmaz’dan encümen üyeliği seçimi değerlendirmesi

Ak Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Durmaz’dan encümen üyeliği seçimi değerlendirmesi

Ak Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Fatih Durmaz, Merkezefendi Belediyesi’ndeki encümen üyeliği seçimlerinin Cumhur İttifakı üyeleri tarafından kazanılmasını değerlendirdi, “Kendi partili üyelerine bile güvenmiyorlar” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 3 Nisan 2022 Pazar, 13:31

Merkezefendi Belediyesi’nde Cuma günü yapılan meclis toplantısında belediyenin en önemli organlarından encümen üyeliği seçimleri yapılmıştı. Seçimlerde, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da meclis üyeliğine Cumhur ittifakı üyesi üç aday seçilmişti.

Ak Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Fatih Durmaz, seçimleri değerlendirdi. Durmaz, “Millet ittifakının bileşenleri olan CHP’nin 11 ve İYİ Parti’nin 8 meclis üyesi olmasına rağmen, kendi adaylarından en fazla oy alan sadece 16 oy alabilmiştir. Kendi partili meclis üyesine bile güvenmeyen ona oy vermeyen sözde ittifakın Merkezefendi Belediyesi’ni ne şekilde yönettiği ortadadır.
Bu sonuç CHP ve İYİ Parti açısından skandal olduğu gibi, ülkeyi yönetmeye talip 6 benzemezin oluşturduğu sözde ittifakın ileride ne hale geleceğinin en açık örneğidir” dedi.

Merzefendi’nin 3 yıldır geriye gittiğini belirten Durmaz; “Göreve geldiği günden bugüne kadar tam 3 yıl geçmesine rağmen Merkezefendi ilçemizin belediyecilik anlamında Ak Parti döneminden çok gerilere gittiği halkımız tarafından da görülmektedir” diye konuştu.

Durmaz, Merkezefendi’de 2023 ve 2024 seçimlerini de kazanacaklarını belirterek şunları söyledi:
“Bizler Adalet ve Kalkınma Partisi olarak Cumhur İttifakı ortağımız Milliyetçi Hareket Partisi ile birlikte; birlik ve beraberlik içinde 2023 Haziran seçimine odaklı çalışmalarımızı tam bir uyum içinde devam ettiriyoruz.
Hem 2023 hem de 2024 seçimlerinde ülkemizde, Denizli’de ve özellikle Merkezefendi’de başarılı olarak Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı yeniden Cumhurbaşkanı yapacak ve 2024 yılında da Merkezefendi Belediyesine Ak Parti Bayrağını yeniden dikeceğiz inşallah.”

Yorumlar

mustafa nevzat   -  Bağlantı 4 Nisan 2022, 12:29

parti falan kısmı umurumuzda değil ama görünen merkezefendi belediyesinin hedefi bir sonraki seçimi kaybetmek üzerine. ne halkla iletişim var ne sorunlara çözüm ne de muhatap bulabiliyorsunuz karşınızda. adeta kör sağırlar

Beyin Error   -  Bağlantı 4 Nisan 2022, 11:55

Türkiye Olarak Şu An 2085 Yılındayız. Uçan TOGG çıktı Çıkacak. Yerli Üretim Olduğu İçin Çinden Gelecek Olan AirPiston Parçasını Bekliyoruz. Ama Halen Merkezefendiyi CHP liler Yönetiyor. Şu An Orada Yıl 2022 Çok Geriden Geliyorlar Çokkk.

Özkan ŞİMŞEK   -  Bağlantı 3 Nisan 2022, 21:30

Helal olsun kardeşim güzel konuşma almanyadan sevgiler Lise den sınıf arkadaş ın özkan Şimşek

yusuf kenan kandemir   -  Bağlantı 3 Nisan 2022, 16:42

merkezefendi ilçesi inşallah seçimlerde tekrar hakettiği hizmeti almak için Ak parti bayrağını yeniden dikecek .

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

MerkezefendiSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
1 Nisan 2023 Cumartesi 6 21Parçalı Bulutlu
2 Nisan 2023 Pazar 8 23Çok Bulutlu
3 Nisan 2023 Pazartesi 10 25Parçalı Bulutlu
4 Nisan 2023 Salı 11 21Gökgürültülü Sağanak Yağışlı
5 Nisan 2023 Çarşamba 9 18Gökgürültülü Sağanak Yağışlı