Asansörlere gözaltı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Asansörlere gözaltı

Asansörlere gözaltı

Merkezefendi Belediyesi, ilçe sınırlarındaki asansörlerin kontrollerinin yapılması için Makine Mühendisleri Odası ile protokol imzaladı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 12 Ağustos 2014 Salı, 09:46

Günlük hayatta sıklıkla kullanılan asansörlerin kontrollerinin sağlıklı yapılabilmesi için Merkezefendi Belediyesi ile Makine Mühendisleri Odası Denizli Şubesi arasında işbirliği protokolü imzalandı.

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu ile MMO Denizli Şube Sekreteri Kurtuluş Sarıkaya arasında imzalanan protokolle, 2014-2015 yılı tescil işlemleri ile kontrolleri imza altına alınmış oldu.

Belediye Başkanı Subaşıoğlu, “Merkezefendi Belediyesi sınırları içerisinde vatandaşlarımızın güvenliği açısından tüm asansörler denetlenecek. Bu denetleme yapılırken de makine mühendisleri odasının yardımlarıyla ve aynı zamanda işin başında mutlaka en az bir makine mühendisinin de bulunması yöntemiyle asansörlerdeki güvenlik konusunda bir ilerleme sağlanacak” dedi.

Makina Mühendisleri Odası Denizli Şube Sekreteri Kurtuluş Sarıkaya da, “Vatandaşın can güvenliği çok önemlidir. Ayrıca can emniyetini en üst düzeyde kontrol altına alabilmek için çalışmalarımıza hemen başlayacağız” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

MerkezefendiSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
17 Haziran 2021 Perşembe 15 30Çok Bulutlu
18 Haziran 2021 Cuma 18 32Parçalı Bulutlu
19 Haziran 2021 Cumartesi 18 33Parçalı Bulutlu
20 Haziran 2021 Pazar 19 32Gökgürültülü Sağanak Yağışlı
21 Haziran 2021 Pazartesi 19 32Gökgürültülü Sağanak Yağışlı