Bakanlık devreye girdi Sabiha nineye buzağılı inek hediye edildi - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Bakanlık devreye girdi Sabiha nineye buzağılı inek hediye edildi

Bakanlık devreye girdi Sabiha nineye buzağılı inek hediye edildi

Merkezefendi’nin Altındere Mahallesi’nde ineğinin otlanırken kayalıklardan düşmesi sonucu kaybeden ve döktüğü gözyaşları ile yürekleri sızlatan 70 yaşındaki Sabiha Özel’e onun için dünyanın en güzel hediyeleri verildi. Bakanlık talimat verdi, Sabiha nineye buzağılı inek hediye edildi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 6 Nisan 2019 Cumartesi, 11:46

Medyada yayımlanan haberler üzerine Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pekdemirli, Denizli Tarım ve Orman İl Müdürlüğü’ne talimat verdi. Talimat gereği İl Müdürü Yılmaz Erkaya görevlilerle birlikte buzağılı bir inek alarak Sabiha Özel’e götürdü. Buzağı ve ineği gören yaşlı kadın yine gözyaşlarına boğuldu fakat bu kez döktüğü gözyaşları mutluluktan oldu.

Diğer taraftan 70 yaşındaki Sabiha Özel’e Tarım ve Orman İl Müdürü Yılmaz Erkaya buzağıyı ve ineği teslim ettikten sonra Bakan Pekdemirli telefonla görüntülü olarak Sabiha nine ile görüştü. Bakan Pekdemirli telefonda “Biz her zaman sizlerin yanınızdayız. Senin için gerekli herşey yapılacak” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

MerkezefendiSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
5 Aralık 2020 Cumartesi 7 16Çok Bulutlu
6 Aralık 2020 Pazar 7 15Parçalı Bulutlu
7 Aralık 2020 Pazartesi 7 16Yağmurlu
8 Aralık 2020 Salı 9 13Yağmurlu
9 Aralık 2020 Çarşamba 5 15Çok Bulutlu