REKLAMI GEÇ

Başer’den ezber bozan ziyaretler

Başer’den ezber bozan ziyaretler

Kâh CHP’nin efsane ismi Ali Marım’ın ofisinde, kâh Şeniz Doğan’ın makamında. Rakip, ittifak ayrımı yapmaksızın her türlü siyasi ve farklı kültürel kurumlar, kişiler… Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer, hiçbir ayrım gözetmeksizin çalabildiği her kapıyı çalıyor, destek istiyor. “Kimse benden 31 Mart’tan sonra ayrıcalık beklemesin” diyen Başer net konuşuyor; “Hiçbir ayrım gözetmeksizin adalet ve eşitlik ilkesiyle birlikte Merkezefendi’nin 50 mahallesindeki bütün hemşerilerimize hizmet edeceğiz”

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 8 Mart 2024 Cuma, 12:34

Merkezefendi’de 31 Mart seçimleri öncesi kartların yeniden karılmasına neden olan genç siyasetçi Ekrem Başer, projeleri kadar hem söylemleri hem de ziyaretleriyle de gündemde. Cumhur İttifakı’nın Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Başer, adeta parti rozetini çıkararak başlattığı seçim çalışmalarında ulaşabildiği her kesim, çalabildiği tüm kapıları çalıyor, seçilmesi halinde kimseye ayrım gözetmeden tüm Merkezefendilinin belediye başkanı olacağını anlatmaya çalışıyor.

Şeniz Doğan’dan Ali Marım’a rakip siyasi partilerin kritik isimlerine gitmekten dahi çekinmeyen AK Partili Aday Ekrem Başer, belediye başkanlığı döneminde Merkezefendi’deki 50 mahallenin tümüne, ilçedeki 340 bin nüfusun hepsine eşit ve adil hizmet götüreceği sözünü veriyor.

TÜM KAPILARI ÇALIYOR
Doğusundan batısına ilçedeki tüm hemşeri dernekleri, farklı siyasi ve kültürel yapılar, sivil toplum örgütleri ve meslek odaları, sağcısı, solcusu ilçe ve il siyasetinin kanaat önderleri dahil olmak üzere herkese dokunan, temas eden Başer’in adalet ve eşitlik temelli duruşu dikkat çekiyor. Alışılagelmişin dışındaki siyasi üslubu, yaptıkları ve sözleriyle pek çok kesimin beğenesini kazanan Ekrem Başer, göreve geldikten sonra da kimsenin kendisinden ayrım beklememesine vurgu yapıyor.

ÇOK NET KONUŞTU!
Toplumun tüm kesimlerini kucaklayan gezilerinden birinde, Vanlılar Derneği buluşmasında da bu hassasiyetine vurgu yapan genç siyasetçi Ekrem Başer net konuştu. “Merkezefendi’de 340 bin hemşerimiz yaşıyor. 340 bin hemşerimize biz istisnasız tamamına adalet ve eşitlik ilkesiyle hizmet edeceğiz. 340 bin hemşerimiz bizim için birdir diyen Başer, “Hiçbir ayrım gözetmeksizin adalet ve eşitlik ilkesiyle birlikte Merkezefendi’nin 50 mahallesindeki bütün hemşerilerimize hizmet edeceğiz. Gayemiz bu” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

MerkezefendiSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
21 Nisan 2024 Pazar 9 26Parçalı Bulutlu
22 Nisan 2024 Pazartesi 11 28Parçalı Bulutlu
23 Nisan 2024 Salı 15 33Parçalı Bulutlu
24 Nisan 2024 Çarşamba 18 35Sıcak
25 Nisan 2024 Perşembe 16 28Parçalı Bulutlu