Başkan Doğan, Atatürk’ün Denizli’ye gelişini kutladı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Başkan Doğan, Atatürk’ün Denizli’ye gelişini kutladı

Başkan Doğan, Atatürk’ün Denizli’ye gelişini kutladı

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Denizli’ye gelişinin 90. yıl dönümü ile ilgili bir mesaj yayımladı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 3 Şubat 2021 Çarşamba, 16:25

Yazılı bir açıklama yapan Başkan Doğan, “4 Şubat 1931 tarihinde Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Denizli’ye teşrif ederek halk ile bir araya gelmiş ve istişarelerde bulunmuştur. Milli Mücadele’nin önderi, demokratik ve çağdaş bir hukuk devletini kuran Atatürk’ü büyük bir onur ve şerefle ağırlayan Denizlili atalarımızın heyecanı ve gururu bugün de devam etmektedir” dedi.

Milli mücadele döneminde hiçbir şekilde düşman işgaline uğramayan Denizli’nin, her zaman Mustafa Kemal Atatürk’ün ilke ve inkılaplarına, büyük zorluklarla kurulan cumhuriyete sahip çıktığını ve çıkmaya da devam edeceğini anlatan Doğan, “Merkezefendi Belediyesi olarak Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün yolunda, gösterdiği hedefler doğrultusunda hemşehrilerimiz için var gücümüzle, hiç durmadan çalışacağız. Bu duygu ve düşünceler ile bağımsız Türkiye Cumhuriyeti için her şeyi yapan, canını ve hayatını ortaya koyan başta Mustafa Kemal Atatürk’ü ve silah arkadaşlarını büyük bir özlemle, minnetle ve saygıyla anıyorum” diye konuştu.

Yorumlar

soru yorum   -  Bağlantı 3 Şubat 2021, 17:27

Seni seviyoruz başkanım, ATATÜRK SEVDALISI BAŞKANIM.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

MerkezefendiSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
8 Mart 2021 Pazartesi 2 15Çok Bulutlu
9 Mart 2021 Salı 6 16Hafif Yağmurlu
10 Mart 2021 Çarşamba 7 18Parçalı Bulutlu
11 Mart 2021 Perşembe 8 16Yağmurlu
12 Mart 2021 Cuma 3 17Parçalı Bulutlu