Başkan Doğan, engelli annelerine “Yılın Annesi” plaketi verdi - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Başkan Doğan, engelli annelerine “Yılın Annesi” plaketi verdi

Başkan Doğan, engelli annelerine “Yılın Annesi” plaketi verdi

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Engelsiz Yaşam Akademisi’nde engelli anneleri ile bir araya geldi. Başkan Doğan burada, engelliler için yapılacak çalışmalar hakkında bilgi, annelere de plaket verdi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 13 Mayıs 2019 Pazartesi, 11:47

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Engelsiz Yaşam Akademisi öğrencileri ve aileleri ile bir araya geldi. Başkan Doğan, “Varlığımızın kaynağı olan annelerimizin hakkını hiçbirimiz ödeyemeyiz. Hele bir de engelli bir çocuğumuzun annesiyseniz daha büyük bir özveri içinde oluyorsunuz” diyerek, Engelsiz Yaşam Akademisi’ne gelerek çocuğuyla ilgilenen annelere ‘Yılın Annesi’ ödülünü verdi.

Diğer tarafatan Engelliler Haftası ve Anneler Günü nedeniyle, Engelsiz Yaşam Akademisi öğrencilerine ve ailelerine iftar programı düzenlendi. 87 ailenin katıldığı programda konuşan Başkan Şeniz Doğan, “Sevginin, bereketin ve hoşgörünün daha yoğun yaşandığı bu güzel Ramazan akşamında hem Anneler Günü hem de Engelliler Haftası münasebetiyle iftar programında bir araya geldik. Ben hepinizin Ramazanını tebrik ediyor, katılımlarınız için çok teşekkür ediyorum” dedi.

 “ENGELLİ KARDEŞLERİMİZ İÇİN PROJELERİMİZ VAR”
Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Yeni dönemde engelli kardeşlerimiz için projelerimiz var. Engelsiz Yaşam Akademimizde de etkinliklerimize devam edeceğiz. Maalesef ilçemizde engelli çocuklarımız için parklar yok. Bazı mahallelerimizde engelli parkları yapmak istiyoruz. Akülü arabalarımız için şarj istasyonları olacak. Bazı çocuklarımızın ulaşımla ilgili sorunları var, bunu hemen çözmek istiyoruz. Engellilere yönelik ulaşım araçlarını hemen temin edeceğiz. Çocuklarımızın özel yetenekleri var ve Merkezefendi Belediyesi olarak bu çocuklarımızın arkasında olacağız” diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı
 

Hava Durumu

MerkezefendiSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
21 Mayıs 2019 Salı 19 30Parçalı Bulutlu
22 Mayıs 2019 Çarşamba 19 31Parçalı Bulutlu
23 Mayıs 2019 Perşembe 21 32Çok Bulutlu
24 Mayıs 2019 Cuma 20 29Gökgürültülü Sağanak Yağışlı
25 Mayıs 2019 Cumartesi 18 30Parçalı Bulutlu